Zdolbuniv.com: результати роботи за місяць

0 257
Zdolbuniv.com: результати роботи за місяць
Zdolbuniv.com: результати роботи за місяць

Сьогодні виповнюється місяць від початку роботи нашого сайту і ми вирішили підбити певні підсумки, з якими хочемо ознайомити і наших читачів. Надалі подібні матеріали стануть регулярними, і будуть публікуватись кожен місяць.

Отже з 15 січня по 18 годину 15 лютого наш сайт відвідало 4 031 людина, які переглянули 10 106 сторінок. 66% переходів на наш сайт відбулось завдяки посиланням на інших ресурсах, 21% відвідувачів прийшов до нас із пошукових систем, а ще 13% становив прямий трафік. За цей робочий місяць ми розмістили на сайті 69 новин, з яких фактично половина є авторськими. До матеріалів, розміщених нами протягом даного відрізку часу залишено було рівно 70 коментарів (дані по відвідуваності — Google analytics).

З реалізованих проектів цього місяця варто згадати введення блогів та можливості кожному бажаючому задати свої питання меру Здолбунова. Щодо останнього, то варто відзначити певне розчарування жителями міста — за місяць часу було задано всього сім питань. От і виходить, що критикувати в нас вміє багато люду, а ось вести людський діалог коли їм надається така можливість, то це чи не вигідно “критиканам”, чи то просто лінь. Щодо блогів і їх невеликої кількості, то тут все прогнозовано, і ми й не сподівались на наплив “блогерів” в перший місяць роботи.

Загалом цим місяцем ми задоволені. Нам фактично вдалось наздогнати по відвідуваності інші схожі сайти, є певна активність у соцмережах та на сайті, а отже будемо і надалі радувати наших читачів.

Окремо хотілося б відзначити те, що наш сайт виграв конкурс логотипів для БКЦ і розробив афішу та логотип для фестивалю “Пробудження”, що відбудеться в березні у Здолбунові. Також хочемо поділитись тим, що ведеться робота щодо видавництва власної газети. В наступному місяці очікуйте на запуск відразу кількох нових проектів та на суттєве вдосконалення вже існуючих.

Дякуємо, що ви з нами, а ми в свою чергу, постараємось не розчарувати вас.

Коментарі
Завантажується...