1457080363Те, що голова Рівненської обласної ради, здолбунівчанин Володимир Ковальчук, з самого початку діяльності став найскандальнішим головою ради, не могло не принести свої плоди. І на сьогоднішній сесії несподівано для невтаємничених, але цілком очікувано виникло питання про оголошення йому недовіри. Проте сам голова відмовився вносити це питання до порядку денного, посилаючись на невідповідність його розгляду процедурі і закону.

Після перерви і тривалого обговорення Ковальчук спробував поставити на голосування порядок денний без питання про недовіру. Однак його підтримали лише чотирнадцять депутатів. Тоді Ковальчук «закрив» сесію і пішов із зали засідань разом з рештою «радикалів».  Але депутати вирішили, що, відповідно до регламенту, сесію може вести й перший заступник голови, після чого сорок обранців довірили ведення Миколі Драганчуку.

До зали було внесено кабінку для таємного голосування, виготовлено бюлетені, і голосування відбулось за відсутності Володимира Ковальчука.
У голосуванні взяли участь 46 депутатів, 42 з них проголосували за дострокове припинення повноважень Володимира Ковальчука і за звільнення його з посади голови Рівненської обласної ради.

 Для довідки: фраза #конецпереписки стала хештегом у соціальних мережах після того, як Ковальчук від свого імені поширив підготовлену його помічником інформацію, не вилучивши саме ці слова. Тому останнім часом це було його прізвиськом серед журналістів.

 • Петро Воля

  А що ви чекали? Які дебіли за нього голосували і пропхали в область? Треба пальцями показувати???

  • Леся

   Це ви назвали дебілом нашого шановного найпатріотичнішого і найуспішнішого голову адміністрації Сергія Кондрачука???!!! Він же ж сто разів скрізь підкреслював свою дружбу з Ковальчуком! Ну як ви могли???!!! Всі ж так хочуть молодих, а ви їх отак зразу дебілами…

 • Петро Воля

  Ну тут зовсім без персоналіїв.Зрозуміло, що не один Кондрачук.Мався на увазі весь “лєкторат”, який піднімав руки в “одобрям”! А молоді у нас є дуже потужні.Взяти б Лиморенка Юру.Шкода, що він в свій час відмовився від посади!!!

X