Акція «Зробимо Україну чистою!» відбулася в Квасилові

0 268
Це – лише невелика кількість сміття, яке вдалося назбирати
Це – лише невелика кількість сміття, яке вдалося назбирати

20 квітня цього року, вперше в історії, мешканці Квасилова долучилися до масштабної всеукраїнської екологічної акції під назвою «Зробимо Україну чистою!». Цього дня протягом трьох годин квасилівські волонтери очищали від сміття лісопосадки селища та узбіччя вулиці Перспективної (бетонка).

Як наслідок – Квасилів став чистішим, ніж був раніше, а учасники акції назбирали 12 відсортованих пакетів зі скляними пляшками, та по 13 – з PET-пляшками та усім іншим сміттям.

За словами координатора всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою!» в Квасилові Павла Дутка, акція вдалася. «Усього в Україні в цей день та час у більш ніж 250 населених пунктах на прибирання сміття вийшли десятки тисяч людей. Приєднався до цієї суспільно корисної справи і Квасилів. Я пишаюся усіма тими хлопцями та дівчатами, які цілком усвідомлено вийшли прибирати наше селище від сміття. Вони продемонстрували, що у Квасилові є небайдужі свідомі люди, які можуть приносити користь не лише собі та своїй родині, але й нашому селищу та усьому суспільству. Усі учасники акції отримали величезне задоволення від здійсненої роботи. Переконаний, що з року в рік акція «Зробимо Україну чистою!» лише набиратиме обертів, і до прибирання Квасилова долучатиметься усе більше й більша кількість небайдужих людей» – зазначив він.

 

Коментарі
Завантажується...