Американці продають Рівнеобленерго російським бізнесменам

0 320
Американці продають Рівнеобленерго російським бізнесменам
Американці продають Рівнеобленерго російським бізнесменам

Група VS Energy домовилася з американською AES Сorporation про придбання 89,12% акцій енергопостачальної компанії “AES-Київобленерго” і 84,56% компанії “AES-Рівнеенерго”, повідомило інформаційне агентство “Інтерфакс-Україна”, посилаючись на джерело на ринку:

“VS Energy купує два приватних обленерго … Американці біжать з ринку”, — сказав він.

Як повідомлялося, VS Energy володіє близько 95% акцій у “Кіровоградобленерго”, “Херсонобленерго”, “Житомиробленерго” і “Севастопольенерго”. Групі також належить близько 70% у “Чернівціобленерго”, близько 50% — в “Одесаобленерго” і близько 15-20% — у “Хмельницькобленерго” і “Миколаївобленерго”. Напередодні VS Energy продала контрольний пакет “Закарпаттяобленерго”.

Бенефіціарами VS Energy International є кілька російських підприємців, зокрема Олександр Бабаков.

Американська AES Washington Holdings BV (входить до структури AES Сorporation) придбала пакети акцій “Київобленерго” і “Рівнеобленерго” розміром 75% +1 акція на приватизаційному конкурсі в 2001 році. Потім AES Сorporation збільшила свої пакети акцій до 89,12% у “Київобленерго” і до 84,56% — у “Рівнеенерго”. “AES Київобленерго” і “AES Рівнеенерго” експлуатують розподільні електричні мережі, розташовані на території відповідних областей і постачають електроенергію споживачам регіону.

Матеріал з сайту rivnepost.rv.ua

Коментарі
Завантажується...