Бій за владне крісло: здолбунівчанин Володимир Ковальчук влаштував мордобій на сесії облради

0 336

13472135_710259369077549_649660749_n_1Сесія Рівненської обласної ради розпочалась банальним мордобоєм. Обидва «голови», один з яких здолбунівчанин Володимир Ковальчук, проривалися до трибуни з боями, попутно рвучи сорочки й ґудзики. Групи підтримки обох «голів» брали активну участь у подіях. І Олександр Корнійчук, і Володимир Ковальчук поперемінно кричали щось у мікрофони, і гучний голос Ковальчука зазвичай лунав сильніше. Навколо бились люди, штовхались, а нецензурна лайка просто переповнювала залу засідань.

Ясно, що такий цирк назвати сесійним засіданням важко, тому наразі заступник одного з голів ради Олексій Бучинський намагається навести лад, закликаючи присутніх звільнити президію і навести порядок у залі.

Допомагає йому в цьому начальник поліції Рівного Василь Зелінський. Правда, зробити це складно, бо кожен з голів доводить, що голова саме він, і з кожним до залу прийшли люди в формі, які стверджують, що вони учасники АТО, а тому мають право… На що мають право, поки що неясно, тому виглядає ця комедія швидше використанням теми війни у власних політичних інтересах.

Видно, влада так сподобалась Володимиру Ковальчуку, що він, навіть не маючи підтримки обласної ради, й далі доводить свою правоту. Та й ставки, певно, високі – з часу початку бурштинової лихоманки область увійшла до списку ласих шматочків для тих, хто вміє й хоче їх ділити.

Картина страшна і сумна. Далі буде…

Відеоматеріали з сайту “Все”

Коментарі
Завантажується...