Благодійний забіг в Рівному зібрав понад 20 000 гривень для лікування хворої здолбунівчанки

У Рівному відбувся легкоатлетичний забіг Rivne St. MykolasRun, 2017 метою якого був збір коштів на лікування маленької Софії Кваснюк. Реєстраційний внесок учасників, що змагалися на двох дистанціях, становив 80гривень при онлайн-реєстрації, і 100 гривень при реєстрації в день забігу. Всі кошти від реєстрації передані на лікування дівчинки зі Здолбунівщини. Дистанція проходила проспектом Миру, учасники змагалися в бігу на 2 кілометри (одне коло) і 6 кілометрів (три кола). Переможці визначалися в обох категоріях окремо. Також нагороди отримали наймолодший і найстарший учасники забігу, які фінішували в обох категоріях. Особливістю став і конкурс на найкращий костюм, переможці якого теж отримали відзнаки.

Мама Софії Кваснюк отримала від організаторів забігу 20100 гривень, які дуже й дуже потрібні їй для лікування дочки.

Однією з учасниць забігу і призеркою конкурсу на кращий костюм стала рівнянка Ольга Земляк – чемпіонка Європи з легкої атлетики, одна з найвідоміших українських спортсменок.

Гарна святкова акція, проведена з благородною метою, безперечно вдалась! Дай боже і надалі організаторам допомагати дітям, які цього потребують.