Депутат обласної ради від Здолбунівщини таки проти силового розгону блокувальників

0 245

Вчора на нашому сайті було розміщено інформацію, яка не відповідає дійсності. Йдеться про те, що  за звернення Рівненської обласної ради з приводу силового розгону блокади ДНР – ЛНР не голосував депутат Володимир Ковальчук і фракція Радикальної партії, до якої він належить.

На жаль, некритично поставившись до інформації, наданої шанованою людиною, не перевіривши її, ми розмістили наданий текст. Проте виявилось, що «радикали» голосували за звернення, хоч і справді не уникнули криків «Ганьба!». Один з депутатів, Сергій Свисталюк, при розгляді питання заявив, що депутати не можуть давати оцінку діям Авакова, і це не сподобалось активістам, присутнім на сесії.

Снимок экранаМи ніколи не були прихильниками Володимира Ковальчука як політика, проте він особисто був під час подій біля обласної адміністрації вночі 14 березня, декларуючи підтримку блокади і засуджуючи дії поліції під час розгону одного з блокпостів.

Однак Радикальна партія Ляшка з самого початку блокади була серед категоричних критиків цього методу боротьби, за що й отримала звинувачення в підігруванні Ахметову від своїх опонентів.

Щиро просимо вибачення у Володимира Ковальчука за розміщену неправдиву інформацію, а також у читачів сайту за неперевірений текст, яким ми необачно скористалися.

Водночас розміщуємо пост рівненської активістки і волонтерки Оксани Данилової разом з відео виступу «радикала» Сергія Свисталюка.

Коментарі
Завантажується...