Депутат облради від Здолбунівщини закликає учасників виборів до порядності та толерантності

0 267

Вибори до місцевих рад розпочались! Звісно, редакція нашого сайту не стоятиме осторонь подій, які відбуватимуться наступного місяця в районі. Ми будемо намагатись висвітлювати хід кампанії максимально об’єктивно, проте відразу зазначаємо, що маємо право на висловлення власних думок.

     Наразі кандидати включились у процес оприлюднення своїх думок і планів. Зокрема, діючий депутат Рівненської обласної ради Олександр Андріюк звернувся до своїх опонентів з закликом до чесного ведення агітації. Тези правильні, а от згадки про Аграрну партію, від якої і з якою йде на вибори кандидат, дещо недоречні.

      Втім, читайте і робіть висновки самі.

Депутат облради від Здолбунівщини закликає учасників виборів до порядності та толерантності
Депутат облради від Здолбунівщини закликає учасників виборів до порядності та толерантності

ЗВЕРНЕННЯ ДЕПУТАТА ОБЛАСНОЇ РАДИ

АНДРІЮКА ОЛЕКСАНДРА МОЙСЕЙОВИЧА

ДО ПРЕДСТАВНИКІВ УСІХ ПАРТІЙ – УЧАСНИКІВ ВИБОРІВ

Шановні кандидати до місцевих органів самоуправління! Звертаюся до Вас від імені Аграрної партії України, представником якої я є.

 В країні розпочалася передвиборча кампанія до місцевих органів самоуправління. В ці дні, коли наші земляки повинні зробити свій вибір та обрати депутатів місцевого рівня, а також міських, селищних та сільських голів, звертаюся до усіх учасників виборчого процесу: давайте будемо порядними та толерантними у передвиборній кампанії!

            Давайте пам’ятати, що головним нашим критерієм має бути наша робота, а не слова. Виборці повинні зробити свій вибір, орієнтуючись не на пусті балачки чи звинувачення опонентів, а на конкретні справи того чи іншого кандидата. Древні греки говорили, що якщо хочеш чоботи, то йди до чоботаря, якщо хочеш лікуватися, то йди до лікаря. Так само має бути і в політиці – якщо можеш і хочеш щось зробити для людей, то йди на вибори. А ні – то люби себе і дбай про свої інтереси вдома. Власні амбіції людям не потрібні!

Ми маємо бути чесними зі своїми земляками і, обіцяючи їм ті чи інші блага, повинні реально оцінювати свої можливості, знання та вміння.

 Шановні кандидати! Ми повинні дбати про своє моральне обличчя, щоб не було соромно дивитися людям у вічі. Давайте слідкувати за своїми висловлюваннями та іміджем, щоб наші виборці зробили усвідомлений вибір, а ми взяли собі за правило не сварити сусіда з сусідом чи кума з кумом лише через те, що не можемо знайти спільної мови між собою.

Кандидати в депутати від Аграрної партії України беруть на себе зобов’язання дотримуватися принципів порядності та толерантності у передвиборній кампанії, а головне – привести до органів місцевого самоврядування людей професійних, порядних, патріотів свого краю та України.

З повагою до всіх,

депутат Рівненської обласної ради Олександр Андріюк

Коментарі
Завантажується...