Депутати Дубенщини просять відновити рух електрички «Здолбунів-Красне»

0 300
Депутати Дубенщини просять відновити рух електрички «Здолбунів-Красне»
Депутати Дубенщини просять відновити рух електрички «Здолбунів-Красне»

Наш сайт вже інформував читачів про неодноразові намагання відновити рух електрички «Здолбунів – Красне». В певний проміжок часу далекого 2012-го року завдяки передвиборчим амбіціям Данила Корилкевича сполучення таки було відновлено, але фактично відразу після виборів через причину «нерентабельності» потяг з маршруту знову зняли. Минулого року активно займався відновленням сполучення і чинний Народний депутат Валентин Королюк, який навіть зареєстрував у Верховній Раді депутатський запит до Міністерства інфраструктури з проханням поновити рух електрички «Красне-Здолбунів». Не залишався осторонь і «простий народ» – так на початку минулого року невідомий досі «терорист» залишив на залізничному полотні муляж вибухівки із прикріпленою запискою у якій вимагав відновлення руху електрички.

Проте всі намагання і депутатів, і кандидатів в депутати, і громадськості залишалися керівництвом залізниці непочуті. 11 березня вчергове про відновлення руху електрички заговорили вже на Дубенщині – на офіційному сайті їхньої районної ради з’явилось повідомлення із заголовком «Райрада просить відновити рух електричок». В самому матеріалі ідеться про те, шо депутати Дубенської районної ради на засіданні президії ще далекого 11 вересня 2013 року звернулись до Відокремленого підрозділу «Рівненська дирекція залізничних перевезень» з проханням вирішити питання відновлення руху електропоїздів «Здолбунів-Красне» та «Красне-Здолбунів». Проте прохання виявилось не почутим ніким: «По сьогодні, попри обіцянки, рух електропоїздів так і не відновився.».

Наш сайт і надалі слідкуватиме за цією ситуацією, а також сподівається, що цього року спроби відновити необхідне для області сполучення таки увінчаються успіхом.

Коментарі
Завантажується...