1464167029«Укрзалізниця» запустила до Ковеля столичний експрес. Потяг № 767/768 відправляється з Києва щоденно о 16:48 та прибуває до Ковеля о 01:20. Зворотно потяг вирушає о 04:40 та прибуває до столиці о 12:58. Поїзд зупиняється на станціях Рожище, Ківерці, Луцьк, Рівне, Здолбунів, Шепетівка.

Як зазначають у прес-службі «Укрзалізниці», користуючись столичним експресом, пасажири мають змогу за 8 годин дістатися з Ковеля до Києва, 5 годин потяг курсує від Рівного до столиці. Детальний розклад руху потяга можна відслудкувати на сайті “Укрзалізниці”

Орієнтовна вартість квитків з  Києва до Ковеля складає 100 гривень, до Рівного – 95, до Здолбунова  – 90.

 • Петро

  А тепер напиши за скільки можна доїхати з Здолбунова в Рівне

  • Катя

   А пам’ятаєте, як Орлов з Кондрачуком звинувачували в бездіяльності тодішню адміністрацію і гвалт кричали, що не допустять підвищення тарифів на Рівне? А тепер мовчать – ні біганини “сотні самооборони” по маршрутках, ні заяв, ні петицій… От чого так? Як хтось – то нехай робить, він на те влада. А як сам влада – то “що ми зробимо, це не наші повноваження”(((

 • Петро Воля

  І дійсно.Чому не обгрунтовують, не попереджають про подорожчання проїзду в маршрутному таксі???Перевізники рівненські не підняли тарифи, а здолбунівські крахобори знову без попередження накинули вартість.І коли вже наїдяться, держиморди?

X