Дитина народилася у потязі: працівниця моторвагонного депо Здолбунів допомогла породіллі

0 355

uuu787814641619160За повідомленням Укрзалізниці, сьогодні в регіональному потязі № 804 сполученням Львів – Рівне народилася маленька українка. Допомогла породіллі провідниця моторвагонного депо Здолбунів Олена Крижанівська.

Як розповідає провідниця, за 10 хвилин до зупинки на станції Броди у вагітної жінки відійшли води. Швидку допомогу викликали на станцію Броди, однак, поки потяг прибув до станції, немовлятко вже народилося. З Бродівського вокзалу породіллю 1978 року народження з донечкою та старшим дворічним сином забрали в районну лікарню.

«Щойно жінка сказала мені, що в неї відійшли води, я повідомила машиністові про потребу викликати швидку на найближчу станцію, а сама взялася шукати у вагонах лікаря та надавати допомогу жінці. На щастя, в одному з вагонів їхав фельдшер, він нам дуже допоміг. Ми знайшли простирадла, організували простір для жінки, поклали її на стільці, дали доступ повітря. Я робила жіночці масаж спини, тримала за руку, допомагала правильно дихати. Пологи були стрімкі – уже за 10 хвилин мама тримала на руках немовля. Отож, у нас дівчинка!» — розповідає Олена Крижанівська.

Через непередбачувану ситуацію потяг відправився зі станції Броди на 14 хвилин пізніше та прибув до кінцевої станції – Рівного – із запізненням близько 10 хвилин.

Коментарі
Завантажується...