Гендиректор Укрзалізниці проінспектував ділянку Здолбунів-Львів

0 249
Гендиректор Укрзалізниці проінспектував ділянку Здолбунів-Львів
Гендиректор Укрзалізниці проінспектував ділянку Здолбунів-Львів

Генеральний директор Укрзалізниці Сергій Болоболін проінспектував підготовку до роботи у зимовий період на ділянці Здолбунів-Львів. Саме на цій дільниці курсують швидкісні поїзди Інтерсіті+. Підсумками перевірки головний залізничник України залишився задоволений, а на доопрацювання та завершення робіт з підготовки до зими дав час до 15 жовтня. Про це повідомив прес-центр ДТГО “Львівська залізниця”.

«За останні два тижні я проїхав увесь шлях, яким курсують швидкісні поїзди в Україні, а це Донецьк, Харків, Полтава, Київ і ось тепер Львів, і зробив висновок, що за той рік, який минув від початку курсування поїздів Хюндай, інфраструктура підтримується на належному рівні. Звичайно, є ще над чим працювати, але перепон, які б завадили нормальному руху цих поїздів у зимовий період, я не бачу. Загалом підготовка до зими на залізниці визначається багатьма показниками, і до прикладу, колійні роботи ми вже практично завершили, а житлово-комунальна сфера готова на понад 80%, але до 15 жовтня увесь залізничний транспорт буде готовий до роботи взимку на 100%», – сказав у Львові Генеральний директор Укрзалізниці Сергій Болоболін.

Довідково. Станом на 19 вересня поточного року підрозділи служби колії Львівської залізниці виконали комплекс робіт з модернізації, капітального та середнього ремонту колії, а також комплексно-оздоровчі ремонти та заміну стрілочних переводів.За вказаний період залізничники модернізували 10 кілометрів колії, капітально відремонтували 40 км колії, середній ремонт провели на 64 км колії. Ще на 35 км колії проведено комплексно-оздоровчий ремонт.

Також колійники середнім ремонтом охопили 56 комплектів стрілочних переводів та замінили новими ще 9 комплектів стрілочних переводів, три з яких – комплекти на залізобетонних брусах. 17 комплектів стрілочних переводів замінили старопридатними, з них 15 – на залізобетонних брусах.

На 36,5 км колії залізничники провели заміну рейок новими, а ще на 8,7 км колії рейки замінили старопридатними.

Колійні роботи на Львівській залізниці тривають. Підрозділи служби колії продовжують проводити капітальний та середній ремонт, готують залізничні шляхи до роботи у зимовий період.

Джерело – galinfo.com.ua

Коментарі
Завантажується...