Хто із нардепів Рівненщини використовував номери Верховної ради (фото)

0 279

13 червня на “Українській правді” з’явився дуже цікавий матеріал, у якому йдеться про народних обранців різних скликань, що не посоромилися їздити на автомобілях зі спеціальними автомобільними номерами серії ВР. Загалом на народних обранців виділено близько тисячі номерів: серія від АА 0001 ВР до АА 0499 ВР, і серія від АА 1001 ВР до АА 1499 ВР. Це не просто номерні знаки, це – знак недоторканості на дорозі, про що знає кожен інспектор ДАІ. Жоден з них не був виданий поза волею народного обранця – для їх отримання потрібне персональне звернення. Деякі депутати отримували по два, а то й і по три номери ВР, прикрашаючи цими знаками приналежності до вищої касти машини своїх дружин, друзів та охоронців. “Українська правда” та рух “Чесно” майже рік збирали цю базу. Вони офіційно отримали від апарату Верховної Ради інформацію, за яким народним депутатом закріплено номер ВР, а ми, звісно, поцікавилися хто ж із народних депутатів Рівненщини не посоромився просити “привілейований” номерний знак і не боятися зупинки ДАІ.

АА 1334 ВР — Павло Сулковський (ПР)

Даний автомобільний номер належить одному із перших “депутатів-тушок” в Україні. У Верховну раду Павло Сулковський прийшов, як креатура нині покійного лідера Рівненської УНП Василя Червонія. Проте вже пізніше Павло Гнатович зрадив людину, що привела його у “велику поілтику” і перебіг на протилежну сторону — до Партії Регіонів. У “знак вдячності” Партія Регіонів ще двічі проводила Павла Гнатовича до Верховної ради. Депутатом 7-го скликання ВР він уже не став.

Автомобіль Павла Сулковського
Автомобіль Павла Сулковського

АА 1410 ВР — Юрій Прокопчук (БЮТ)

Депутат 6-го скликання Верховної ради є єдиним опозиціонером від Рівненщини та одним із небагатьох “БЮТівців” в Україні, хто скористався можливістю замовити “блатний” номер. На останніх виборах у 2012 році отримав 78 сходинку, проте цього виявилось не достатньо для проходження у Верховну раду 7-го скликання. Наразі є головою Рівненської обласної організації “Батьківщини”, проте ходять чутки, що після об’єднання “опозиціонерів” його місце займе Микола Кучерук.

Автомобіль Юрія Прокопчука
Автомобіль Юрія Прокопчука

АА 1478 ВР — Микола Шершун (НП)

Микола Шершун є одним із останніх впливових політиків з Народної Партії Литвина, що завжди йшла в унісон із партіями влади. До Верховної ради потрапляв тричі, а от до сьомого скликання, як і попередні депутати потрапити йому не вдалось. Миколу Шершуна називають “лісовим магнатом” Рівненщини.

Автомобіль Юрія Прокопчука
Автомобіль Миколи Шершуна
Коментарі
Завантажується...