Іван Зима – переможець конкурсу на зайняття посади головного лікаря обласної лікарні

0 502

Вчора постійно діюча комісія для проведення конкурсів на зайняття посад керівників закладів охорони здоров’я спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області на черговому засіданні розглянула заяви кандидатів на зайняття посади головного лікаря КЗ «Рівненська обласна клінічна лікарня» Рівненської обласної ради.

На дану посаду було два претенденти: Іван Зима та Владислав Сухляк. В ході розгляду пакету документів Владислава Сухляка член конкурсної комісії Лариса Обуховська, зазначила про те, що вони не відповідають вимогам. Зокрема, кандидат не надав дві довідки: про вищу категорію зі стоматології та сертифікат спеціаліста з охороні здоров’я. Відтак, члени комісії прийняли рішення не допустити Владислава Сухляка до участі у конкурсі.

Заслухавши конкурсну пропозицію від єдиного претендента, який відповідає встановленим постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 №1094 вимогам, конкурсна комісія одноголосно обрала головним лікарем обласної лікарні – Івана Зиму.

Призначення переможця конкурсу на посаду буде розглядатися на сесії обласної ради, 18 травня.

Коментарі
Завантажується...