Керівник "Правого сектору" на Рівненщині погрожує фізичною розправою колишнім однопартійцям

Керівник “Правого сектору” на Рівненщині погрожує фізичною розправою колишнім однопартійцям

У Рівному біля Народного дому представники Правого сектору, на чолі з їхнім керівником Романом Ковалем під виглядом наведення порядку в місті напали на 8 членів УНП з погрозами фізичної розправи. Хлопці були озброєні бейсбольними бітами, повідомляє офіційний сайт Української Народної Партії.

Утім, у міліцію вирішили не писати, оскільки зараз Правий сектор, разом із правоохоронцями підтримує порядок у Рівному.

Про цей інцидент УНП повідомило міському голові та керівництву обласної ради. Також розглядалося питання про роззброєння Правого сектору. Адже у місті, де досить мирна обстановка й досі стоять блок-пости з автоматниками від Правого сектору. Питання роззброєння розглядалось на засіданні президії обласної ради, утім на засідання увірвався місцевий очільник ПС Олександр Музичко з автоматом у руках і сказав “Спробуйте, у мене заберіть його”.

Така “гра м’язами” Правого сектору у Рівному, за понад 300 км від Києва, не зрозуміла. Адже місцеві активісти Правого сектору, на відміну від партійців УНП, на столичному Майдані навіть не були.

 • уна-унсо

  Щодо заяви УНП про буцім-то побиття її членів представниками Правого Сектору в Рівному

  У неділю пізно ввечері 5 молодиків, членів УНП, що випивали горілку в «кав’ярні» “Трек” в підвалі Народного Дому, де на першому поверсі розташований революційний штаб Правого Сектору та почали вести себе неадекватно, увірвавшись в окрему кімнатку де з товариством перебував Роман Коваль (співкоординатор Правого Сектора на Ріненщині), повчаючи старших людей життю. Правий Сектор був змушений втрутитися ситуацію та припинили агресивні дії представників УНП, не вдаючися до сили, виключно добрим словом та влучною настановою. Стан сп’яніння молодиків може підтвердити голова Рівненської облради Михайло Кирилов, який приїхав розібратись в ситуації на скаргу нібити про побиття активістів УНП Правим Сектором.
  Нагадуємо, що завдання Правого Сектору – підтримка миру та спокою в країні, регіоні, місті. Будь-яка політична сила чи будь-яке бандитське угруповання має знати, що Правий Сектор не допустить до порушень громадського порядку та створення ситуації, що загрожуватиме життю та здоров’ю людей.
  Заява про побиття членів УНП – є свідомою провокацією та таких провокацій відбуватиметься ще багато. Сьогодні ПС – єдина сила, котра може і хоче докорінно змінити систему владу, а не лише ротувати кадри біля корита. Наша позиція – справжнє народовладдя, знищення хабарництва та корупції, люстрація чиновників, економічна незалежність регіонів. Це цікаво народу, це нецікаво політикам.
  Вкотре нагадуємо, що в нас постійно та майже цілодобово працює прес-служба, яка завше надасть необхідні роз’яснення для журналістів. Тому просимо громадян, читаючи новини, що дискредитують ПС, в разі відсутності нашого коментаря вважати матеріал замовним

 • Андрій

  Напевно мало бути смішно, якби не було так сумно… А що робив Коваль з товариство у окремій кімнаті, чому вони ховаються від народу в окремій кімнаті? Напевно інтелектульним розвитком займались… Чомусь саме після того як всі учасники конфліктної ситуації вже перебували на подвір”ї, Роман Коваль швидко зник з поля зору. Не представники УНП увірвалися до товариства Коваля, а саме згадане товариство підійшло до столу, за яким сиділи представники УНП й почали їм погрожувати та застосовувати силу… У заяві сказано, що члени УНП почали повчати старших, смішно панове… Наше морально-етичне виховання НЕ ДОЗВОЛИТЬ НАМ ПОВЧАТИ СТАРШИХ, однак розуміючи, що ситуація в місті критична й аморальність деяких так званих “лідерів”, то швидше за все доведеться нам переступити через свої моральні принципи…

X