Квасилівська меблева фабрика хоче випускати 500 000 диванів в рік

0 578
Квасилівська меблева фабрика хоче випускати 500 000 диванів в рік
Квасилівська меблева фабрика хоче випускати 500 000 диванів в рік

Минає рік після урочистого відкриття меблевої фабрики “Морган Феніче” у Квасилові.  ЇЇ засновники – подружжя Макмахонів інвестували 10,5 мільйонів євро у виробництво меблів, реконструювавши для цього вільні незадіяні площі “Рівнесільмашу”. Аби переконатися як працює підприємство через рік, редакція сайту kvasilov.com зустрілася з її керівником Романом Басарабом.

В минулому році в цей період на фабриці функціонували два цехи – швейний та складальний та працювали 120 робітників. Якою є ситуація на сьогодні?

Роман Іванович: Сьогодні на меблевій фабриці діють деревообробний, складальний, швейний, а також допоміжні цехи, зокрема котельня на енергозберігаючих технологіях. В цехах працюють 400 робітників.

В яких умовах працюють люди на підприємстві, чи задоволені заробітною платою?

Роман Іванович: Наші працівники працюють в двозмінному та однозмінному режимі, в залежності від посади. Двозмінний режим з 6-00 до 14-30 і з 14-30 до 22-30 з півгодинною перервою на обід. Харчуються в фабричній їдальні, де перша страва і чай надаються безкоштовно. Заробітна плата коливається від мінімальної до середньої за принципом “Краще працюєш – більше отримуєш”.

При влаштуванні на роботу чи надаєте ви перевагу квасилівчанам?

Роман Іванович: На виробництві працюють і квасилівчани, і жителі Здолбунова та Здолбунівського району і жителі Гощанського району. Робітники довозяться транспортом підприємства.

Чи користується попитом фабрична продукція та чи подобаються ваші м’які меблі європейцям?

Роман Іванович: Збут м’яких меблів налагоджено з європейськими країнами, з Росією. Але ми уже маємо деякі напрацювання з вітчизняним ринком, тому в найближчій перспективі плануємо реалізацію нашої продукції в Україні.

Чи не передумали власники “Морган Феніче” збільшувати обсяги виробництва?

Роман Іванович: Поки що справи підприємства ідуть так, як заплановано, тому в найближчі 2-3 роки кількість працівників становитиме близько 1000 осіб, а виробництво – 500 тис диванів в рік.

Дуже приємно відзначити, що фабрика в селищі не лише працює, а й нарощує потужності. Для бюджету селищної ради – це суттєвий бонус, адже з початку року уже надійшло 350 тисяч ПДФО, з них 25% підуть на потреби селища.

Їдальня працівників меблевої фабрики:

Коментарі
Завантажується...