Лідери учнівського самоврядування Рівненщини зустрілися з керівництвом міліції

0 192
Лідери учнівського самоврядування Рівненщинивзяли зустрілися з керівництвом міліції
Лідери учнівського самоврядування Рівненщинивзяли зустрілися з керівництвом міліції

Вчора, 25 вересня, лідери учнівського самоврядування Рівненщини (зокрема і Здолбунівчани) взяли участь у конференції, організованій обласним управлянням міліції. Метою заходу було підвищення довіри підростаючого покоління до органів внутрішніх справ, а також заохочення молоді навчатися і в подальшому працювати у цій сфері.

Учні мали змогу задати питання генералу міліції Василю Івановичу Лазутку (начальнику МВС України у Рівненській області) та керівникам різних підрозділів. З цієї розмови можна зробити висновок, що основними проблемами сучасних підлітків є втечі з дому, паління, вживання наркотиків, алкоголю, а також прогулянки після 22.00 год без нагляду дорослих.

Учасникам зустрічі показали фільм про роботу міліціонерів Рівненщини, продемонстрували дії правоохоронців під час затримання злочинців, і навіть провели екскурсію по слідчому ізоляторі. Всі бажаючі могли приміряти бойове спорядження оперативників.

Присутні залишились задоволені зустріччю, тому проведення подібних заходів матиме позитивний вплив як на молодь, так і на старше покоління. Тепер чекаємо на візит Василя Івановича і до нашого міста.

Матеріал для Здолбунівського центру творчості дітей та юнацтва підготувала Анна Мартинюк.

Коментарі
Завантажується...