Майже 3 мільярди гривень податку на доходи фізичних осіб сплатили мешканці Рівненщини

0 351
Майже 3 мільярди гривень податку на доходи фізичних осіб сплатили мешканці Рівненщини

За 10 місяців 2017 року платники податків Рівненської області сплатили до зведеного бюджету 2682,8 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб. Сума сплаченого податку на 818,4 млн. грн., або 45,0 %. перевищує показник аналогічного періоду 2016 року. Податок на доходи фізичних осіб традиційно залишається рекордсменом у наповненні зведеного бюджету області та складає 77 %. від загальних надходжень.

Бюджети місцевих громад Рівненщини отримали 1849,5 млн. грн. – а це 67% зібраного податку, який є основним джерелом надходження місцевих бюджетів. Окрім того, майже чверть сплаченого податку на доходи фізичних осіб, а саме 833,3 млн. грн. спрямовано до державної казни.

Окрім двократного підвищення законодавчо встановленого рівня оплати праці найманих робітників, з-поміж факторів росту сплати ПДФО відстежується активна детінізація  трудових відносин у області та зацікавленість територіальних громад у зростанні фінансового забезпечення, спрямованого на вирішення соціальних програм кожного населеного пункту Рівненщини.

«Висока відповідальність роботодавців Рівненщини за дотриманням державних гарантій в оплаті праці своїх найманих працівників позитивно впливає на зростання надходжень податку на доходи фізичних осіб та суттєво покращує фінансовий стан територіальних громад області» – зазначив начальник ГУ ДФС у Рівненській області Дмитро Зайцев.

ГУ ДФС у Рівненській області

Коментарі
Завантажується...