Мешканець Здобунівщини увійшовши в довіру до підприємців ошукав їх

0 202
Мешканець здобунівщини увійшовши в довіру до підприємців ошукав їх
Мешканець здобунівщини увійшовши в довіру до підприємців ошукав їх

Двох рівненських підприємців, які займаються ремонтом і прокатом будівельних інструментів, ошукав постійний клієнт.

32-річний мешканець Здолбунівського району узяв напрокат відбійні молотки відомих європейських фірм і не повернув, а заніс їх до одного з ломбардів Рівного…

Володимир кілька років поспіль був постійним клієнтом і брав напрокат будівельні інструменти у приватних підприємців в обласному центрі. Завжди сплачував за їх експлуатацію і, тим більше, вчасно повертав. Матеріальна скрута змусила чоловіка вчинити інакше. Торік влітку він уклав з власниками фірм договори-зобов’язання на прокат впродовж однієї доби двох відбійних молотків (вартість одного — 2 000 грн., іншого — 5 598 грн.), залишивши у заставу паспорт громадянина України і закордонний паспорт. Обидва інструменти здав до ломбарду, за кожен з яких отримав трохи більше, ніж тисячу гривень. Щоправда, для цих оборудок скористався послугами знайомого таксиста, якому «подяку» грошима. На дзвінки власників належного їм майна Володимир спершу відповідав, запевняючи, що поверне інструменти, мовляв, нині працює на Житомирщині, потім у Польщі, а через трохи й взагалі почав ігнорувати телефонні дзвінки.

— Відбійні молотки підприємці почали шукати і знайшли в одному з ломбардів Рівного. Вони їх викупили та віднесли до міліції як речові докази, — розповів прокурор прокуратури м. Рівного Ілля Клімашевич, який підтримував державне обвинувачення в суді. — Рівненський міський суд кваліфікував дії безробітного Володимира за ч.2 ст.190 (шахрайство) Кримінального Кодексу України та призначив йому покарання — один рік ув’язнення. Оскільки чоловік у поле зору правоохоронців потрапив уперше, відшкодував потерпілим завдані збитки, а також виховує малолітню доньку, суд звільнив його від призначеного покарання, якщо він протягом двох років не вчинить нового кримінального правопорушення. Цивільні позови у цій кримінальній справі не заявлялись.

Про це “РВ” повідомила прес-служба прокуратури міста Рівного.

Коментарі
Завантажується...