Мешканці однієї з вулиць Квасилова багато років залишаються без питної води

0 190
Мешканці однієї з вулиць Квасилова багато років залишаються без питної води
Мешканці однієї з вулиць Квасилова багато років залишаються без питної води

Важко у це повірити, але у Квасилові існують вулиці, мешканці яких позбавлені такої обов’язкової для повноцінного життя складової як питна вода. Зокрема, мова йде про вулицю Здолбунівську, мешканці якої уже впродовж семи років регулярно звертаються до представників влади різних рівнів з проханням встановити водопровід, який надасть їм змогу провести придатну для вживання воду до власних осель. Але, на жаль, за усі ці роки від селищної та районної влади, а також керівництва «Рівнеоблводоканалу» нічого крім обіцянок вирішити проблему домогтися так і не вдалося. Скільки іще люди залишатимуться без водопостачання?

Як розповіла мешканка вулиці Здолбунівської Євгенія Козачук, коли на сусідніх з їхньою вулицях почали прокладати водопровід, вона та її сусіди сподівалися, що черга дійде і до них:

– Але води нам дочекатися так і не вдалося. Водопровід залишився незакільцьованим, а працівники, які проводили роботи з встановлення водопроводу на сусідніх вулицях, сказали, що переходити на Здолбунівську команди вони не отримували. Тогочасний селищний голова Квасилова Олександр Павлусь пояснив нам, що відбулася помилка, внаслідок якої вулицю Здолбунівську не внесли у генеральний план селища. Але пройшли роки і наша вулиця уже внесена у генплан, а води як не було, так і немає.

Люди уже впродовж семи років відстоюють своє право на якісну питну воду. Кожен з чиновників, до яких вони звертаються, запевняє, що водопровід на Здолбунівській з’явиться найближчим часом. Але віри їх словам уже немає. За словами Євгенії Козачук, неодноразово обіцяли встановити водопровід як представники квасилівської влади, так і посадовці з райдержадміністрації:

– Рік тому ми зверталися зі своєю проблемою до голови Рівненської райдержадміністрації Василя Карпенчука. Той особисто дав вказівку селищному голові Квасилова Дмитру Крету вирішити це питання, пообіцявши нам, що вже у найближчий час ми разом з ним будемо відзначати появу водопроводу на вулиці Здолбунівській. Однак, нічого так і не змінилося.

Використовувати для пиття та приготування їжі воду з власних колодязів ми також не можемо. Нам це заборонили робити представники санепідемстанції, які визнали її непридатною для вживання.

Що ж стосується влади Квасилова, то чиновники кивають в бік «Рівнеоблводоканалу». Мовляв, необхідні гроші на прокладання вуличного водопроводу на вулиці Здолбунівській з бюджету селищної ради щороку вправно виділяються, а керівництво «Рівнеоблводоканалу» з невідомих причин не бажає їх освоювати. Принаймні, саме така відповідь на заяву квасилівчан прийшла від селищного голови Дмитра Крета навесні 2012 року. З того часу, схоже, нічого не змінилося.

Не так давно відбулася зустріч мешканців вулиці Здолбунівської з головою Квасилівського селищного осередку Української Народної Партії Павлом Дутком, під час якої люди озвучили проблему, яка їх турбує вже впродовж багатьох років.

Як вважає пан Дутко, представники влади Квасилова повинні бути більш наполегливими у вирішенні питання встановлення водопроводу на вулиці Здолбунівській і врешті-решт домогтися від «Рівнеоблводоканалу» виконання відповідних робіт:

– Дуже прикро, що у найкращому селищі України з благоустрою і підтримки громадського порядку, яким цього року визнали Квасилів, люди роками змушені обходитися без питної води. Мешканці вулиці Здолбунівської демонструють гарний приклад громадянської самоорганізації, об’єднавшись задля вирішення проблеми, яка їх турбує. А от обіцянки влади, схоже, – нічого не варті.

Представник УНП Павло Дутко запевнив, що його партія через своїх депутатів різних рівнів робитиме усе можливе, аби водопровід на Здолбунівській таки був проведений.

Поки ж люди, в тому числі – й інваліди, змушені щодня вирушати за водою до родичів та знайомих із сусідніх вулиць, або ж їздити до джерел, які знаходяться в інших населених пунктах.

Джерело – unp-kvasuliv.org.ua

Коментарі
Завантажується...