Міліціонери на Рівненщині перекопали весь двір, проте “обіцяне” тіло так і не виявили

0 217
Міліціонери на Рівненщині перекопали весь двір, проте "обіцяне" тіло так і не виявили
Міліціонери на Рівненщині перекопали весь двір, проте “обіцяне” тіло так і не виявили

Наш сайт вже повідомляв про те, що на Рівненщині міліція шукає тіло чоловіка, який зник 37 років тому. Сьогодні ж історія знайшла своє продовження. Як повідомляє Острозький МВ УМВС України на Рівненщині міліціонери понад 12 годин шукали останки тіла людини: ”

– До Острозького міського відділу надійшла заява жительки с. Вельбівне, що в дитинстві їй стало відомо від місцевих жителів села, що чоловік її сестри, 63-річний Микола, який пропав безвісти 36 років тому, насправді вбитий, – зазначив начальник Острозького МВ УМВС Валерій Самчук. – А от у вбивстві швагра жінка підозрює свого батька, який помер понад 10 років тому, та рідну сестру, яка й була дружиною Миколи.

Аби встановити всі обставини справи, на місце, де за версією заявниці було заховане тіло зниклого, виїхала слідчо-оперативна група. Майже дванадцять годин міліціонерам довелося спочатку розчищати, а потім перекопувати ґрунт закинутого сараю біля місцевого магазину.

Однак замість скелетованих решток людини на місці події міліціонери виявили та вилучили лише кісткові залишки собаки та фрагменти частин кісток, походження яких встановить експертиза.

Для з’ясування деталей зникнення Миколи співробітники слідчого відділення Острозького міського відділу внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України.

Коментарі
Завантажується...