Мізочанин Руслан Постоловський і далі очолюватиме РДГУ

0 219
Руслан Постоловський. Фото - 4vlada.com
Руслан Постоловський. Фото – 4vlada.com

Нового ректора обрали сьогодні в Рівненському державному гуманітарному універсететі. За результатами підрахунку голосів на всіх дільницях, лідирує чинний в. о. ректора університету Руслан Постоловський. Втім офіційно оголошених результатів ще немає, повідомляє vse.rv.ua.

Як повідомили у ГМ “ОПОРА”, на найбльшій дільниці у другому корпусі РДГУ за Постоловського Р.М. віддано 751 голосів, за Гона М.М. – 131 голос, за Бордюка М.А. – 37 голосів.

На дільниці в Музичному училищі міста Рівне за Постоловського Р.М. виборці віддали 101 голос, за Гона М.М. – 8 голосів, за Бордюка М. А. – 1 голос, варіант “не підтримую жодного кандидата” обрали 5 виборців.

На дільниці в Дубенському коледжі культури та мистецтва, за результатами виборів ректора, 144 голоси – за Постоловського Р. М., 6 голосів – за Гона М. М. 3 людини не підтримали жодного кандидата і ще 3 не проголосували взагалі.

За результатами голосування у Сарненському педагогічному коледжі, Постоловський Р. М. набрав 57 голосів, Бордюк М. А. – 9 голосів, Гон М. М. – 6 голосів. Всього проголосувало 75 із 76 виборців.

Нагадаємо, на посаду ректора претендували три кандидати — в. о. ректора РДГУ Руслан Постоловський, завідувач кафедри політичних наук Максим Гон і професор Микола Бордюк.

Коментарі
Завантажується...