На Дубенщині дружина чиновника стала власницею джерела Святої Трійці

0 255
Фото джерела - a-starosta.narod.ru
Фото – a-starosta.narod.ru

Майже два гектари землі поблизу джерела Святої Трійці біля села Привільне опинилися у власності дружини заступника голови Дубенської райдержадміністрації П. Гузь.

Це виявила релігійна громада Дубенського району, коли звернулася до Дубенської районної ради з проханням про допомогу в облаштуванні джерела (будівництва купальні та каплиці). І звернулася до депутата обласної ради від фракції Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Олексія Бучинського. Бучинський направив депутатський запит з вимогою встановити законність передачі ділянки у приватну власність до представників правоохоронних органів та порушив питання про розгляд цієї проблеми на сесії обласної ради 25 жовтня.

Адже, за словами вірян, облаштовувати джерело вони розпочали ще у 2011 році. Тоді його розчистили водойму і зробили під’їзд для зручного доступу до нього мешканців навколишніх сіл та гостей краю. В січні 2012 року джерело Святої Трійці було освячено (на фото) і кількість паломників, які приїжджають до нього, збільшилася в кілька разів.

Джерело – rivnepost.rv.ua

Коментарі
Завантажується...