На Рівненщині кандидат агітує за допомогою SMS

0 255
На Рівненщині кандидат агітує за допомогою SMS
На Рівненщині кандидат агітує за допомогою SMS

Рівняни почали отримувати на свої мобільні телефони смс-ки з текстом «21.04.2013р. прийди і проголосуй за № 5!». Очевидно, повідомлення розсилаються з мережі Інтернет з використанням відповідних безоплатних сервісів.

Хто з кандидатів використовує такий сучасний метод агітації й активізації виборців, поки невідомо.

В одномандатному мажоритарному виборчому окрузі №5 (центр – смт. Гоща) п’ятим у списку кандидатів за алфавітним списком є Хролець Олександр Сергійович (Українська платформа «Собор»). В окрузі №8 (центр – смт. Демидівка) – Яворський Роман Степанович (Українська платформа «Собор»). №5 в списку кандидатів по виборчому окрузі №20 (центр – м. Костопіль) займає Матійченко Володимир Григорович («Об’єднані ліві та селяни»). В одномандатному мажоритарному виборчому окрузі №36 (центр – м. Кузнецовськ) взагалі всього чотири кандидати. І в окрузі №40 (центр – м. Рівне) п’ятим за алфавітом значиться Мічуда Ігор Володимирович («Європейська платформа»).

Такий метод агітації незаборонений чинним виборчим законодавством України. Тому радимо кандидату, який його використовує, для більшої ефективності вписувати в повідомленні хоча б ще номер свого округу, повідомляє КВУ.

Джерело –vse.rv.ua

Коментарі
Завантажується...