На Рівненщині відбувся 15-ий фестиваль колядок “Радуйся земле”

0 271
На Рівненщині відбувся 13-ий фестиваль колядок "Радуйся земле"
На Рівненщині відбувся 13-ий фестиваль колядок “Радуйся земле”

25 грудня всі римо-католики світу відзначали Різдво Христове. Невід’ємним атрибутом цього свята є колядки, які несуть в собі радісну новину – народження Божого Дитятка та прославлення новонародженого Христа.

Цієї суботи, 28 грудня у Рівненському римо-католицькому храмі святих Апостолів Петра і Павла відбувся 15-ий фестиваль колядок « Радуйся земле». Порадіти новонародженому Спасителю та поспівати спільно коляди з’їхалися близько тридцяти колективів та виконавців. Щороку у фестивалі бере участь все більше учасників, а головне, що вони є представниками абсолютно усіх конфесій.

Цьогоріч, участь у фестивалі взяли колективи та солісти, які виконували колядки як українською, так і польською мовами з Рівного, Дубна, Острога, Корця, Сарн, Луцька. До фестивалю долучилися й парафіяни Здолбунівського костелу св. Апостолів Петра і Павла, у виконанні яких прозвучали колядки: Do Szopy, Hej, Pasterze; Betlejemskie pole ?pi; Gdy si? Chrystus rodzi.

Тривав фестиваль колядок близько п’яти годин. Усі учасники фестивалю були нагороджені дипломами та символічними подарунками.

Кожен присутній у храмі, що слухав різдвяні мелодії, відчув в своєму серці теплоту та радість величного свята – Різдва Христового. І попри те, що Спаситель народився дві тисячі років тому, кожного року він продовжує народжуватися в наших серцях.

Щороку у всіх храмах відправляються святкові Різдвяні Літургії. За святковим столом збирається разом родина, вітаючи один одного словами: “Христос Народився! Славімо його!”

 

Коментарі
Завантажується...