На Рівненщині відбувся конкурс з… викладання плитки. Перемогла здолбунівчанка

0 273
Так відбувався незвичний конкурс
Так відбувався незвичний конкурс

Відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності майстрів виробничого навчання за професією “Лицювальник-плиточник”. У конкурсі взяли участь майстри виробничого навчання з п’яти професійно-технічних навчальних закладів області.

Відповідно до умов конкурсу учасники виконували теоретичний тур, що складався з 60 питань професійного спрямування, методики та педагогіки професійного навчання, та практичного туру, що полягав у виконанні завдань, які відповідають рівню кваліфікації майстра виробничого навчання лицювальника-плиточника четвертого розряду, а саме, настилання горизонтальної поверхні керамічними плитками (розміром 30х30) на підготовлену основу з використанням клейових сумішей.

Учасники конкурсу презентували свій навчальний заклад та майстерність у проведенні вступного інструктажу.

Компетентне журі відзначило високий рівень професійно-практичної підготовки учасників конкурсу.

За результатами конкурсу, відповідно до набраної кількості балів за виконання теоретичного і практичного туру, рішенням журі було розподілено місця:

І місце – Швець Світлана Іванівна, майстер виробничого навчання Здолбунівського професійного ліцею залізничного транспорту;

ІІ місце – Забейда Ніна Іванівна, майстер виробничого навчання ВПУ-1 м Рівне;

ІІІ місце – Бойчук Світлана Григорівна, майстер виробничого навчання ДПТНЗ „Соснівський професійний ліцей“.

Дирекція Здолбунівського професійного ліцею залізничного транспорту забезпечила належні умови для проведення вищезгаданого заходу.

Переможців обласного етапу конкурсу професійної майстерності майстрів виробничого навчання нагороджено дипломами управління освіти і науки облдержадміністрації.

Переможець обласного конкурсу поїде на Всеукраїнський конкурс, який буде проводитись 11-15 листопада 2013 року на базі ДПТНЗ “Роменське вище професійне училище” Сумської області.

Джерело – rvosvita.org.ua

Коментарі
Завантажується...