На Рівненщині вперше відзначили Всесвітній день письменника

0 334
На Рівненщині вперше відзначили Всесвітній день письменника
На Рівненщині вперше відзначили Всесвітній день письменника
Третього березня літератори Рівненщини вперше відзначили Всесвітній день письменника. Цього дня у «Світлиці» Рівненської обласної бібліотеки зібралися як ті, хто вже давно живе літературною творчістю, так і ті, хто щойно долучається до мистецтва Слова, тобто члени обласної письменницької організації і початківці, учасники народного літературного об’єднання “Поетарх», яке під орудою поетеси Тетяни Горбукової діє при Рівненському палаці дітей та молоді.
На початку заходу присутні ознайомилися зі стендом, на якому було представлено майже два десятки книг, які вийшли в минулому та на початку цього року. Серед них – і видані за бюджетні кошти згідно з Програмою підтримки місцевих авторів, і ті, на які автори спромоглися самотужки або віднайшли спонсорів. Це в більшості поетичні книги, але є і прозові та для дітей. Автори (ті, котрі були присутні) коротко презентували свої найновіші доробки. Вони читали поезії, а дехто (Валентина Люліч, Ірина Баковецька та Сергій Синюк із Тернопілля) поклали слова своїх поезій на музику і подарували учасникам свята пісні.
А ще цього дня відбувся своєрідний «перегук поколінь» – виступи вже маститих літераторів чергувалися із читанням власних творів творчою памолоддю. Варто зазначити, що ті із старших, котрі вперше мали нагоду познайомитися із доробком молодих, були приємно здивовані – уже підросло і впевнено «стає на крило» наше літературне майбутнє, безперечно талановите і впевнене в собі, що також важливо – такі не комплексуватимуть, поняття «меншовартісності» українського слова для них уже не існує. І це надихає.

Лідія Рибенко, голова Рівненської організації НСПУ

Коментарі
Завантажується...