На Рівненщині здолбунівського планериста запідозрили у диверсантській діяльності

0 196
На Рівненщині здолбунівського планериста запідозрили у диверсантстькій діяльності
На Рівненщині здолбунівського планериста запідозрили у диверсантстькій діяльності

Нещодавно до радивилівського райвідділу міліції надійшло повідомлення-виклик про виявлення поблизу дороги Київ-Чоп підозрілого, спорядженого в спецодяг чоловіка, ймовірного іноземного диверсанта. Оперативна група негайно виїхала в Крупець.
Виявлену особу було запрошено до районного відділу, де оперативники встановили наступне. Сорокатрирічний чоловік, родом зі Здолбунівського району, вже здавна займається таким екстремальним видом спорту як парапланеризм. Як виявилося, він є членом Хмельницької обласної федерації надлегких повітряних апаратів і такого роду вільні польоти-тренування повітряна група часто здійснює в с.Воронів Гощанського району.
За словами здолбунівського пілота, у вільному планеруванні він перебував близько двох годин, у результаті таких маневрувань приземлився аж в с.Крупець. Будучи шокованим від такого свого несподіваного «зальоту», чоловік не міг втямити, чого до нього привернена така пильна увага місцевого населення, адже у Гощі до парапланерів ставляться доволі спокійно.
Після встановлення особи «зальотного» чоловіка та перевірки його по базах даних ОВС та з’ясування відсутності намірів щодо проведення диверсійної діяльності на території Радивилівщини, здолбунівчанина відпустили з миром.
Саме про мир та спокій, очевидно, й тривожився житель Крупця, помітивши на сільській дорозі незнайомця на чималому повітряному крилі, схожому на військове спорядження.
Як зазначили в своїх коментарях начальник райвідділу міліції В.І. Кеда та представник СБУ Рівненщини, сьогодні на території області посилено охорону райвідділів міліції та райдержадміністрацій.
– Ми закликаємо всіх мешканців району бути у цей час пильними, і в разі виявлення на території міста й району підозрілих осіб одразу ж повідомляти про них до правоохоронних органів, – наголосив Віталій Іванович, зазначивши при цьому, що ситуація наразі перебуває під контролем влади та міліції. – Багато хто з жителів міста не має необхідної інформації: куди і до кого звернутись в разі виявлення фактів злочинної діяльності ймовірних чужоземних засланців. Саме тому ми доводимо до відома громади інформацію, що в разі виявлення або виникнення підозр щодо можливих провокацій або злочинних дій повідомляти про такі на телефон довіри СБУ 0365641700, або в чергову частину Радивилівського РВ за номером 4-10-02. Адже головне завдання силових структур – запобігти скоєнню злочинів проти держави, проти наших громадян і убезпечити їх від диверсій.

Оксана Шуляк,
Радивилівський РВ УМ ВС України для syrmu.com.ua

Коментарі
Завантажується...