Начхати на онкохворих дітей або чому з лікаря-здолбунівчанина зняли догану

0 397

Рівненська журналістка Інна Білецька висловила свою думку з приводу зняття догани з заступника начальника обласного управління охорони здоров’я Ігоря Добровольського. Нагадаємо, що отримав він її через невчасну розробку програми “Діти Рівненщини”, про необхідність якої неодноразово нагадували кілька місяців рівненські активісти. Також здолбунівчанин відомий тим, очолював комісію. яка не побачила порушень у діяльності лікаря Костянтина Думановського, якого звинувачують у смерті дитини, якій він не надав необхідного лікування.

Вітаю Ігора Ярославовича Добровольського з зняттям догани! Прозорого вам неба, колосистої ниви!
Ігор Ярославович людина, яка безмірно любить свою синьооку Рівненщину і дітей, які могли б стати її майбутнім. Вірячи в силу і справедливість природнього відбору, Ігор Ярославович не підготував обласну програму “Діти Рівненщини” в минулому році. Не готував, бо не готував. Бо не хотів. Бо вигадував виправдання, що обласна програма залежить від всеукраїнської. А це програма, за якою гроші з обласного бюджету виділялись дуже і дуже хворим діткам. З програмою просто виділялись, без програми з нервами і без гарантій вручну вибивались і випрошувались. Не Ігорем Ярославовичем.
А потім під тиском волонтерів, їхніми нервами, сотнями листів, скарг, прохань, перемовин, підготував. Запізно. Ну грець з ним. Тож усього диш якісь там, часто приречені, діти.
Отримав догану. Усього лиш догану.
А тепер голова Рівненської обласної державної адміністрації цю догану зняв. Бо отримав службову записку від члена найпатріотичнішої з партій Юрія Осіпчука, який як начальник управління, запевнив голову, що Добровольський виправився і догану можна знімати.
Олексій Муляренко, Ігор Добровольський був на посаді заступника начальника управління за тих, кого не ви, а ті, хто вірили у зміни, виставили з кабінету, який ви займаєте. Ігор Ярославович буде і після вас. А ви продемонстрували повну свою залежність від однієї політичної сили і повну байдужість до доль дітей.
Тепер Ігор Ярославович з усією властивою йому високою соціальною відповідальністю опікуватиметься долею дитячого хоспісу. А ви і далі мовчатимете, бо все, на що ви здатні – це догана, як кістка в зуби волонтерам.
І буде собі, Ігор Ярославович жити-поживати на пенсію в 29 тисяч на рік і зарплатню в 68 тисяч на рік в своєму скромному будиночку в сто квадратиків, сарайчиком в 65 квадратиків, з квартиркою в сто квадратиків з дружиною-пенсіонеркою. І буде писати висновки про відсутність лікарських помилок і вирішувати, кому ще пожити, а кому вже досить.
Таким людям честь, хвала і шана, а не догани. Так тримати!

Інна Білецька

Коментарі
Завантажується...