Над Рівненщиною пілот без ліцензії несанкціоновано літав на несправному літаку

0 240
Над Рівненщиною льотчик без ліцензії літав на несправному літаку
Над Рівненщиною льотчик без ліцензії літав на несправному літаку

Міліція розслідує кримінальне провадження щодо несанкціонованих польотів над територією Рівненської та Волинської областей.

Під час проведення перевірки встановлено, що на повітряному судні АН-2 під керуванням 61-річного одесита та 60-річного мешканця міста Чернігів було здійснено несанкціоновані польоти. При обстеженні фахівцями літака встановлено, що більша частина приладів знаходиться у неробочому стані. Повітряне судно належало одному з авіаційних технічних спортивних клубів, яке у липні 2012 року зняте з державної реєстрації та продано.

Пілоти здійснювали керування літаком без будь-яких погоджень, дозволу та попередніх заявок на польоти. Крім того, однин пілот керував літаком без дозвільних документів та посвідчення пілота, в іншого пілота знаходилось посвідчення пілота, термін якого закінчився ще у 2011 році.

У зв’язку з виявленими порушеннями відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 281 Кримінального кодексу України «Порушення правил повітряних польотів».

Літальний апарат використовували для польотів, не зареєстрованому в державному реєстрі цивільних повітряних суден України.

Нагадаємо, що 10 жовтня 2013 року на Волині впав літак, на території недіючого цивільного аеродрому, дві людини загинули. У Рівненській області на аеродромі «Воронів», працівники аеродрому намагалися укрити факт падіння літака. В даній події ніхто не постраждав.

Про це повідомляє rivnepost.rv.ua з посиланням на підрозділ зв’язків з громадськістю УМВС України на Львівській залізниці.

Коментарі
Завантажується...