Нардеп Королюк хоче відновити рух електрички Здолбунів — Красне

0 279
Нардеп Королюк хоче відновити рух електрички Здолбунів — Красне
Нардеп Королюк хоче відновити рух електрички Здолбунів — Красне

Народний депутат України Валентин Королюк хоче відновити рух електрички Здолбунів — Красне. Відповідний депутатський запит до Міністерства інфраструктури Валентин Королюк зареєстрував у Верховній Раді. За словами депутата, до нього звертаються мешканці сіл Здолбунівського, Дубенського та Радивилівського районів, занепокоєні ситуацією, яка склалася внаслідок відміни руху електропоїздів сполученням Здолбунів — Красне (відправлення зі Здолбунова о 18.16) та Красне — Рівне — Здолбунів (відправлення з Красного о 7.30).

Рух зазначених потягів для мешканців цих районів є дуже важливим, адже тисячі людей щодня з їх допомогою мали можливість зручно діставатися до своїх робочих місць. Електричка Здолбунів — Красне — Здолбунів була відмінена адміністрацією Львівської залізниці ще 1 листопада 2011 року з мотивацією її нерентабельності. Отож ситуація з транспортним залізничним приміським сполученням у вечірній та ранішній час між Здолбунівським, Дубенським та Радивилівським районами дуже напружена. Люди, які працюють у Здолбунові та обласному центрі, у вечірній час не можуть дістатися електричкою додому, змушені чотири години чекати наступного електропоїзда.

Валентин Королюк вимагає від Міністерства інфраструктури невідкладного відновлення руху електропоїздів сполученням Здолбунів — Красне з часом відправлення зі Здолбунова між 18.00 та 19.00 год. та Красне — Рівне — Здолбунів з часом відправлення з Красного між 7.00 та 8.00 год.

Про це “РВ” повідомила прес-служба нардепа Валентина Королюка.

Коментарі
Завантажується...