Нардеп Королюк пропонує дітям Рівненщини писати листи Тарасу Шевченку

0 261
Нардеп Королюк пропонує дітям Рівненщини писати листи Тарасу Шевченку
Нардеп Королюк пропонує дітям Рівненщини писати листи Тарасу Шевченку

Цьогоріч Україна і світ будуть святкувати славний ювілей Тараса Шевченка – 200 років з дня його народження. Шевченко – унікальна постать не тільки в українській, а й світовій культурі. Ідеї його творчості, без сумніву, актуальні і нині. Читаючи твори Кобзаря, часто можна зауважити, що ці слова писав наш сучасник.

Відтак народний депутат України Валентин Королюк оголошує про проведення конкурсу серед шкільної молоді «Напиши листа Тарасу». До участі в конкурсі запрошуються школярі 5-11 класів шкіл міста Дубна, Дубенського, Здолбунівського, Радивилівського, Млинівського та Демидівського районів.

«Листи до Тараса» повинні містити посилання на його твори, аргументи про актуальність ідей Кобзаря сьогодні. Твори просимо надсилати на адресу lyst.tarasu@ukr.net. Останній термін надсилання творів – 23 лютого 2014 року. Підведення підсумків конкурсу – до 7 березня 2014 року. Переможці будуть нагороджені цінними призами.

Вимоги до тексту: збережений у форматі .doc, до 5 тис. знаків, шрифт Times New Roman, 14 розмір. Довідки за телефоном – 0362 63 48 28.

У листі потрібно вказати повне ім’я, прізвище та по-батькові автора, навчальний заклад, клас, де навчається конкурсант, контактний телефон.

Прес-служба народного депутата Валентина Королюка

Коментарі
Завантажується...