Нардеп-опозиціонер на Берестечку захопив сцену за допомогою "тітушків" (фото)

Двоє молодиків у футболках з написами “Б.К. “Праджат” г. Ровно” блокують вхід до сцени без жодних пояснень. Очі від камер ховають. Саме ці хлопці, за словами народного депутата Королюка, мали всіх “ногами порозкидати”

Усім відома історія сумнозвісного Тітушка, який став уособленням бандитських порядків у країні. Різноманітні «спортсмени»-силовики стали візитівкою Партії Регіонів, саме вони «забезпечують порядок» на заходах влади, а також жорстоко воюють з опонентами, не добираючи засобів.

Тим прикріше, коли послугами бойовиків користуються нібито представники опозиції. Та ще й де – на Берестечку! Цього року відзначення річниці знаменитого бою збіглося з релігійним святом, тож треба було очікувати від кожного більшої толерантності і витримки, ніж зазвичай.

Проте не склалося. Після служби в монастирському храмі місцеві і не лише місцеві політики зібралися поруч зі сценою, щоб донести до своїх прихильників чи супротивників свої міркування як про загальну ситуацію в країні, так і про місцеві проблеми. Мирно розмовляли, очікуючи кожен своєї черги, слухаючи колег і обговорюючи їх виступи. Зокрема, серед присутніх були народний депутат України від «Батьківщини» Микола Кучерук, голова обласної організації ВО «Батьківщина» Юрій Прокопчук, помічник народного депутата «ударівець» Анатолій Сидорчук, заступник голови Народного Руху України (Української Народної Партії «РУХ») Світлана Ніколіна. Жодного конфлікту не було, поки не з’явився ще один народний депутат від «Батьківщини» Валентин Королюк. Подивившись на присутніх, він сказав на перший погляд дивну фразу: «Щас прийдуть тайці і всіх ногами порозкидають».

Валентин Королюк (у білому бейсі) з своїм тілоохоронцем (в чорній вишиванці та не надто інтелектуальним лицем)

Валентин Королюк (у білому бейсі) зі своїм тілоохоронцем (в чорній вишиванці та не надто інтелектуальним лицем). Саме в цей момент опозиціонер та екс-рухівець і сказав, що “щас прийдуть тайці і всіх ногами порозкидають”

Як виявилося, тайці – це хлопці, що займаються тайським боксом і чомусь підпорядковуються Королюку. Він сам їх привів за якихось п’ять хвилин, показав пальцем і сказав: «Ніколіна, Жданюк» (Степан Жданюк зараз виконує обов’язки голови обласної організації Руху). Після чого слухняні тайці з російськомовними написами на футболках стали на вході на поміст для виступів і мовчки закривали цей вхід від названих Королюком людей. Робили це жорстко, штовхаючись і тиснучи, але мовчки. Ошелешені Прокопчук і Кучерук повторювали: «Боже, що це Валік робить?…» Але суперечити не наважились, вочевидь розуміючи, що наступного разу команду «розкидати ногами» Королюк віддасть і щодо них. До речі, Валентин Королюк єдиний з численних народних депутатів ходив з охоронцем. Не знаємо, чи він «таєць», але кількість татуювань на тілі молодика виразно свідчить про його близькість до представників нинішньої влади.

Звісно, незрозуміло, з яких це пір саме Королюк визначає, кому де виступати, але найгірше те, що методи його «роботи» нічим не відрізняються від методів бандитів від влади. Якщо він – опозиція, то навіщо взагалі міняти владу в країні? Щоб на зміну бандитам Януковича прийшли «тайці» від Королюка? Очевидно, щоб змінити країну, а не просто обличчя при владі, треба мати нову якість політичної еліти, для якої демократія – не пустий звук, а використання бандитів чи «тайців» для зведення політичних рахунків неприпустиме.

 

 • BLITZ

  Так звана опозиція нічим не краща за сьогоднішні більшість..І які ж дурні наші люди що їх підтримують…Одних ледарів скідають з крісел, і нших сажають, і хочуть порядку в країні…

  • Так звана опозиція це та ж сама партія регіонів, тільки з іншими бізнес-інтересами. А Королюка самі ж і вибрали…

   • BLITZ

    Ото ж я і хочу сказати, що одні від інших нічим не відрізняються.
    Доки одні грабують, інші щбирають людей за гроші на майданах і хочуть показати які вони хороші і як вони думають про народ. Якійсь коловорот уже у нашій політиці майже 10 років.

 • Здолбунівчанин

  Це ппц шановні… довибирались юлеботи… Гнати це бидло з російськомовнимси футболками разом з королюком з Козацьких могил!

 • ck

  ще при виборах знав, що таке буде..
   

 • уважний

  https://www.facebook.com/fri.rivne/posts/555921611132759 цей Праджат клуб презентували навіть на сесії міської ради у Рівному, знайомі всі обличчя))

  • Рівненчанка

   Супер. Пропаганда здорового способу життя і спорту!!!!!!!!

   • Тітушко ваш кумир?

    • Рівненчанка

     Ну що ви з тим Тітушком? Здавася він вам…. Замість того щоб давати гроші на розвиток спортивних залів і пропагандувати серед молоді здоровий спосіб життя, ви памятники відкриваєте. Краще, виходячи з ситуції з алкоголем і наркотиками, яка, нажаль, склалася в сучасному суспільстві, не на не шану померлим гроші виділяли, а нинішню молодь рятувати. От цим і займається пан зображений на фото у футболці бійцівського клуду “Праджат”. Це супер!!!! Молодець, не посоромився замість стандартного костюму, вбратися в звичайну футболку. Молода політична кров.

 • здол

  Цікавий факт, що всі осуджують Королюка, але чомусь ніхто не пригадує на кого працювала пані Світлана Ніколіна на парламентських виборах! Поведінку нардепа це не оправдовує, але зараз я не проте веду мову! Чому така людина як Ніколіна має право виступати на Берестечку?Такі ж як вона зрадники і посібники антиукраїнських сил знаходилися і в козацьких лавах систематично зраджуючи у самий відповідальни момент! Саме тому я вважаю, що такі люди як пані Світлана не мають права голосу ні на Берестечку, ні на Гурбах, ні в будь-якому іншому історично важливому місці в Україні! 

  • Частково відповім вам. Пані Світлана, моя мати, має право виступати на Берестечку тому, що саме вона розгортала там прапор України тоді, коли “валікі” сиділи в кущах і не думали ні про що, окрім базару. Вона має право виступати в Гурбах тому, що її батько впорядковував там могили повстанців. А ви – людина, що боїться написати своє ім’я, боягузом були і ним залишитесь.

 • здол

  Згоден!Ваші слова дозволяють мені погодитися з тим, що хоч і частково але Ніколіна як людина має право виступу, але що стосовно Ніколіної як політика!?Вона там була як політик і виступала б як політик, то  чи має вона право після співпраці з провладним кандидатом там виступати? І до речі про співпрацю Ви не сказажодного слова значить все таки то є правда!

 • Рівненчанка

  Виявляти агресію до людей які тебе зрадили – це природно. Хто цікавиться політикою, той в курсі прт що мова. Пан Королюк не зміг себе стримати! Компанія тілоохоронця? Дуже добре! Адже піклуватися про своє життя маючи сім’ю, дітей, достаток і т.д. – це серйозне рішення серйозної людини. Ви ж би не полізли у лігво зі зміями без захисного костюму. Судити про інтелект людини  по виразу обличчя (це про того ж молодика з татуюваннями за спиною у Королюка) – це  є показник його відсутності у журналюжки місцевого ‘розливу’.  Тайці??? Впевнена, хлопці що не п’ють, не курять, займаються спортом заслуговують поваги. І ще, ліричний відступ – мені з дитиною на руках по ногам мало не проїхалася автівка ‘слуги народу’, що нагло рухалася від церкви до виїзду через натовп людей, в той час як Валентин Анатолійович мирно, хай навіть в компанії охоронця, прогулювався до свого авта, яке було припарковане там і де і автомобілі всіх інших людей….

 • Рівненчанка

  Навіть неозброєним оком видно що стаття ця чистої види провокація. Особисто мені зрозуміло, що замовник її пані Ніколіна. Погодьтеся, якщо людина (в даному випадку Королюк В.А.) відкрито проявляє агресію по відношенню до другої особи, при цьому знаючи що це все знімається на камеру і т.д., значить в цієї людини є вагома на те причина, як от зрада в цій ситуації. 
  Те що пан Королюк ходив з охоронцем…. – серйозне рішення серйозної людини. Піклуватися про своє життя маючи сім”ю, роботу, достаток і успіх у кар”єрі – це нормально. Ви би полізли в лігво до змій без захисного костюму?
  І, журналюжко місцевого “розливу”, судити про інтелект людини по виразу його обличчя – показник його відсутності…у вас! 

  • Ketrin

   То для Вас люди,які приїхали на Берестечко – зміїне лігво?? Цікаво, як швидко Ви забули, що саме це “лігво змій” зробило з простого базарника Королюка- нардепа. Оце так дяка виборцям. То Королюк виявляється себе від виборців так захищає?? Ну, впринципі може й правильно робить, бо обіцянки дані перед виборами, в боротьбі за крісло нардепа, треба виконувати!!!

 • Шановний штаб Королюка під ніком Рівненчанка. Перестаньте писати з анонімайзерів та під проксі. Ваші коментарі система захисту від спаму поміщає у спам. Я вже втомився їх вишукувати серед сміття.

 • Світлана Ніколіна

  Мені дуже подобається слово “зрада” по відношенню до мене щодо Королюка. Вибачте, але це саме Королюк разом з регіоналами свого часу голосував за недовіру Червонію, це саме Королюк минулого року розважався у відпустці футболом (сам мені сказав) у той час, коли мене , як і тисячі інших людей, беркутівці товкли під Верховною Радою за мову. До речі, я не народний депутат, але в числі інших добивалася зміни напису на пам’ятнику енкаведистам в Дубенському районі, саме за моїм поданням обласна рада прийняла рекомендацію не проводити конкурс “Лукомор’є” в нашій області. Це за останні місяці. Так що де чиє право, має визначати діяльність людини, а не бірочка на ній, як на товарі в супермаркеті. Що ж до зради, то я з першого дня скрізь і публічно говорила про те, що Королюк не має права бути висунутим від опозиції, а раз уже так сталося – підтримувати його не буду. Чи ви, шановні, вважаєте, що почепивши на негідника етикетку опозиціонера, всіх решту робите його кріпаками? Вибачте, але для мене право людини на власну думку не пустий звук, а якщо ви хочете мати партії за зразком КПСС – ваше право, але не мій обов’язок. Що ж до того, хто кого підтримував, то я як керівник штабу працювала з “Нашою Україною” і з нашим кандидатом по округу. І останнє: до чого допрацювалася вся наша опозиція, показав той же мітинг на Берестечку – біля сцени стояло трошки більше ста партійних активістів з партійними прапорами, решта людей займалася своїми справами. Так що замість війни з Ніколіною подумали б краще, як переконати людей повірити опозиції чи її конкретним представникам.

 • Ketrin

  То для Вас люди,які приїхали на Берестечко – зміїне лігво?? Цікаво, як швидко ви забули, що саме це “лігво змій” зробило з простого базарника Королюка нардепа. Оце так дяка виборцям. То Королюк виявляється себе від виборців так захищає?? Ну, впринципі може й правильно робить, бо обіцянки дані перед виборами, в боротьбі за крісло нардепа, треба виконувати!!!

 • Рівненчанка

  По-перше, мені здається легко зрозуміти, що під лігвом змій маються на увазі зовсім люди, які приїхали на Берестечко (я між іншим теж була в їхньому числі), а політики, які готові одне одного повдушувати при цьому мило посміхаючись в лице.
  По-друге, до штабу Королюка, чи ще когось не маю ані найменшого відношення. Я мама однорічної дитини, мені є чим занятися і без політики. Та й впевнена, штаб пана В.А. не поведеться на таку відверту провокацію і відповіді на цю “статейку” ви від них так і не дочекаєтесь.
  Бити себе в груди і щось комусь доводити не збираюсь. Розуміючі люди прочитаючи і статтю, і ваші коментарі, сімейство Ніколіних, самі свої висновки зроблять. Народ не обдуриш пустими розмовами про те, хто де і що відстоював….
  Удачі в політиці! Не завадить…

X