Нардеп-опозиціонер на Берестечку захопив сцену за допомогою “тітушків” (фото)

0 249
Нардеп-опозиціонер на Берестечку захопив сцену за допомогою "тітушків" (фото)
Двоє молодиків у футболках з написами “Б.К. “Праджат” г. Ровно” блокують вхід до сцени без жодних пояснень. Очі від камер ховають. Саме ці хлопці, за словами народного депутата Королюка, мали всіх “ногами порозкидати”

Усім відома історія сумнозвісного Тітушка, який став уособленням бандитських порядків у країні. Різноманітні «спортсмени»-силовики стали візитівкою Партії Регіонів, саме вони «забезпечують порядок» на заходах влади, а також жорстоко воюють з опонентами, не добираючи засобів.

Тим прикріше, коли послугами бойовиків користуються нібито представники опозиції. Та ще й де – на Берестечку! Цього року відзначення річниці знаменитого бою збіглося з релігійним святом, тож треба було очікувати від кожного більшої толерантності і витримки, ніж зазвичай.

Проте не склалося. Після служби в монастирському храмі місцеві і не лише місцеві політики зібралися поруч зі сценою, щоб донести до своїх прихильників чи супротивників свої міркування як про загальну ситуацію в країні, так і про місцеві проблеми. Мирно розмовляли, очікуючи кожен своєї черги, слухаючи колег і обговорюючи їх виступи. Зокрема, серед присутніх були народний депутат України від «Батьківщини» Микола Кучерук, голова обласної організації ВО «Батьківщина» Юрій Прокопчук, помічник народного депутата «ударівець» Анатолій Сидорчук, заступник голови Народного Руху України (Української Народної Партії «РУХ») Світлана Ніколіна. Жодного конфлікту не було, поки не з’явився ще один народний депутат від «Батьківщини» Валентин Королюк. Подивившись на присутніх, він сказав на перший погляд дивну фразу: «Щас прийдуть тайці і всіх ногами порозкидають».

Валентин Королюк (у білому бейсі) з своїм тілоохоронцем (в чорній вишиванці та не надто інтелектуальним лицем)
Валентин Королюк (у білому бейсі) зі своїм тілоохоронцем (в чорній вишиванці та не надто інтелектуальним лицем). Саме в цей момент опозиціонер та екс-рухівець і сказав, що “щас прийдуть тайці і всіх ногами порозкидають”

Як виявилося, тайці – це хлопці, що займаються тайським боксом і чомусь підпорядковуються Королюку. Він сам їх привів за якихось п’ять хвилин, показав пальцем і сказав: «Ніколіна, Жданюк» (Степан Жданюк зараз виконує обов’язки голови обласної організації Руху). Після чого слухняні тайці з російськомовними написами на футболках стали на вході на поміст для виступів і мовчки закривали цей вхід від названих Королюком людей. Робили це жорстко, штовхаючись і тиснучи, але мовчки. Ошелешені Прокопчук і Кучерук повторювали: «Боже, що це Валік робить?…» Але суперечити не наважились, вочевидь розуміючи, що наступного разу команду «розкидати ногами» Королюк віддасть і щодо них. До речі, Валентин Королюк єдиний з численних народних депутатів ходив з охоронцем. Не знаємо, чи він «таєць», але кількість татуювань на тілі молодика виразно свідчить про його близькість до представників нинішньої влади.

Звісно, незрозуміло, з яких це пір саме Королюк визначає, кому де виступати, але найгірше те, що методи його «роботи» нічим не відрізняються від методів бандитів від влади. Якщо він – опозиція, то навіщо взагалі міняти владу в країні? Щоб на зміну бандитам Януковича прийшли «тайці» від Королюка? Очевидно, щоб змінити країну, а не просто обличчя при владі, треба мати нову якість політичної еліти, для якої демократія – не пустий звук, а використання бандитів чи «тайців» для зведення політичних рахунків неприпустиме.

 

Коментарі
Завантажується...