Нардеп від Рівненщини хоче доплачувати працівникам культури

0 187
Нардеп від Рівненщини хоче доплачувати працівникам культури
Нардеп від Рівненщини хоче доплачувати працівникам культури

Валентин Королюк зареєстрував у секретаріаті парламенту депутатський запит щодо необхідності вирішення питання доплати за вислугу років працівникам у сфері культури та мистецтва.

На особистому прийомі до народного депутата звернулися працівники клубних установ Здолбунівського району з проханням порушити питання невиплати їм передбаченої законом доплати за вислугу років. Адже з 1 січня 2013 року вступила у силу стаття 29 Закону «Про культуру», яка передбачає: «Працівники у сфері культури, педагогічні працівники закладів освіти сфери культури, які працюють у державних і комунальних закладах культури, мають право на допомогу для оздоровлення під час надання щорічної відпустки у розмірі посадового окладу, а також на матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань та доплату за вислугу років у розмірах і порядку, що встановлюються Кабінетом Міністрів України».

Однак доплату за вислугу років працівники культури та мистецтва не отримують, оскільки відсутня методика нарахування надбавки за вислугу років, яку повинен встановити уряд. Представники культури і мистецтва, особливо у селах, належать за рівнем зарплати до найменш захищених категорій працівників бюджетної сфери, відтак Валентин Королюк вимагає від Кабінету Міністрів негайно розробити механізм щодо встановлення розмірів та порядку доплати за вислугу років працівникам культури та мистецтва.

 

Прес-служба Народного депутата Валентина Королюка.

Коментарі
Завантажується...