Нардеп від Рівненщини пропонує Україні відновити статус ядерної держави

0 183
Нардеп від Рівненщини пропонує Україні відновити статус ядерної держави
Нардеп від Рівненщини пропонує Україні відновити статус ядерної держави

Народний депутат Валентин Королюк разом із колегами Олександром Чорноволенком (ВО «Батьківщина») та Сергієм Капліним (УДАР) зареєстрував у парламенті проект Закону №0076 «Про денонсацію Договору про нерозповсюдження ядерної зброї від 1 липня 1968 року».

Ось як пояснив причину підготовки такого законопроекту Валентин Королюк на своїй сторінці у Фейсбук: «Після заяви президента США Обами, що Америка не буде захищати Україну в разі подальшої інтервенції Росії, стало остаточно зрозуміло: Будапештський меморандум – нічого не вартий папірець. Україна у 1994-му добровільно відмовилась від третього за потужністю ядерного потенціалу в світі в обмін на гарантії безпеки. Насправді ці «гарантії» – фікція.

Ніхто нас не захистить, крім нас самих. Тим паче, що навіть генсек НАТО Расмуссен визнав, що Росія може загарбати і східні області України.

Тому сьогодні я разом із колегами Чорноволенком та Капліним подав у секретаріат парламенту проект Закону «Про денонсацію Договору про нерозповсюдження ядерної зброї від 1 липня 1968 року». Може, після цього наші країни-«гаранти» чи хоча б частина з них схаменуться?

Ми повинні показати всьому світу, що Україна буде захищатися усіма можливими способами. Росія розуміє тільки позицію сили».

Прес-служба народного депутата Валентина Королюка

 

Коментарі
Завантажується...