Народний депутат від Рівненщини просить Польщу визнати українців убивцями

0 269
Скан частини підписів, де видно автограф Миколи Сороки
Скан частини підписів, де видно автограф Миколи Сороки

Серед 148-и народних депутатів України, що просять Сейм Республіки Польща визнати Волинську трагедію геноцидом польського народу є й обранець з Рівненської області Микола Сорока, який окрім цього є президентом Національного університету водного господарства та природокористування.

У зверненні обранців Верховної Ради та Миколи Сороки зокрема до депутатів Сейму РП і маршала Еви Копач говориться наступне:

“Просимо вас, депутатів Сейму Республіки Польща, підтримати рішення сенату, визнати Волинську різанину ОУН-УПА геноцидом щодо польського населення і засудити злочинні діяння українських націоналістів”, – наголошується в документі.

На переконання народних депутатів, різна трактовка Волинського злочину “забиває клин між двома країнами”.

“Розвиток зміцнення українсько-польської дружби неможливий, якщо віддати забуттю пам’ять сотень тисяч ні в чому неповинних громадян – білорусів, поляків, євреїв, циган, росіян, українців, всіх тих, хто загинув у Волинській різанині”, – відзначається у зверненні.

“В Україні ростуть ксенофобські, антисемітські та неонацистські настрої. Їх представники вже сьогодні є у Верховній Раді України. Вони активно використовують парламентську трибуну для пропаганди цих поглядів. Усе це – результат того, що народ України не знає правди про ті страшні події”, – переконані депутати Ради.

Нагадаємо, що це не перший відверто незрозумілий підпис нардепа, адже кілька днів тому ми повідомляли про те, що Микола Сорока лобіював отримання звання “народного” виконацю шансону з матюками.

За матеріалами texty.org.ua

Коментарі
Завантажується...