“Народний” Верес: президент клубу віддав усі права на ФК ще два роки тому?

0 652
Останнім часом навколо Вереса ходить багато чуток. Клуб зробив такий стрімкий злет за три роки з другої ліги до прем’єр-ліги і знову «впав» до рівня другої.
Рівненська футбольна спільнота дуже невдоволена такою ситуацією.
Так як прості вболівальники не володіють повною інформацією, як так склалось, що у прем‘єр-лізі замість «Вереса» буде грати «Львів», то історія обростає великою кількістю здогадок.
Хтось вбачає в цьому рейдерство. Мовляв, львів‘яни «віджали» у Рівного команду.
Але ничже наведений один дуже цікавий документ, який спростовує усі версії на рахунок «віджимання».
У документі чорним по білому написано, що громадська рівненська спілка віддає львівському ТОВ усі права. На 49 років. 49, Карл!!! А не на один, як повідомлялось вболівальникам. І під всім цим стоїть скромний підпис самого народного президента Олексія Хахльова.
Що цікаво. Про можливість створення ТОВ з львів’янами пан Хахльов повідомив рівнянам у червні 2016-го. При чому так, ніби питав у них дозволу на це створення (клуб же народний, і воля народу повинна враховуватись).
А дата підписання даного документа – 11 квітня. Тобто, всю «величну історію» клубу, «святу» ідею і весь червоно-чорний бренд було віддано добровільно у руки інших людей. При чому одноосібно. Пан Хахльов не скликав народні збори, цього документа немає в документах і протоколах самого «найнароднішого» клубу України. Виявляється, пан народний президент може сам приймати такі доленосні рішення і вершити долю клубу. Захотів – і одним розчерком пера подарував усе львів‘янам. Чи продав?
Тож виходить, що ситуація, яка склалась не була сюрпризом для Хахльова. Навпаки, він про неї знав і назвав це «стратегічним розвитком». Ну що ж, стратег з Хахльова знатний.
А «злі і страшні» львів’яни, як виявляється, ще повели себе в цій ситуації дуже благородно і не відібрали у рівнян абсолютно все. Хоча мають законне право. Тому що пан «народний» президент сам добровільно подарував їм усі права. На 49 років.
Тому якщо рівненські вболівальники хочуть виразити до когось якісь претензії, то в документі знизу стоїть підпис людини, яка повністю відповідальна за ситуацію, яка склалась.
   Але пан президент дуже зайнятий. Він створює нову народну команду. Ще народнішу. Ще відкритішу. Ще миРазомНайсильнішу.

Veres Insider

Коментарі
Завантажується...