Ніколіна: “Заява Рівненської організації НРУ є політичною демагогією”

0 191

 

Ніколіна: "Заява Рівненської організації НРУ є політичною демагогією"
Ніколіна: “Заява Рівненської організації НРУ є політичною демагогією”

На конференції Рівненської обласної організації Народного Руху України, що відбулася 13 червня, було прийнято рішення відмовитися перереєструватися в новостворену партію «Рух» і повним складом вступити до лав «Батьківщини», як до партії, на основі якої буде відбуватися об’єднання опозиційних сил.

Зокрема голова РОО “НРУ” Валентин Королюк, який склав з себе повноваження, закликав рухівців не допомагати реалізовувати сценарій “через псевдооб’єднання – до роз’єднання демократичних сил”, сказавши, що “Куйбіда та його подільники знищили легендарну партію «Народний Рух України. Це вже не Рух. Це рейдерськи захоплена партія з незрозумілою назвою та політично нечистоплотним керівництвом. Подати їм сьогодні руку допомоги у справі нищення України – означає заплямувати свої руки співпрацею з фарисеями від політики.”

Натомість голова РОО Української Народної Партії Світлана Ніколіна на офіційному сайті НРУ заявила, що “Заяви деяких місцевих організацій НРУ про вихід чи вступ повним складом в інші партійні організації є політичною демагогією”. Вона стверджує, що «відповідно до законодавства України, перереєстрація в об’єднаній НРУ відбувається виключно на індивідуальній основі».

«Об’єднання НРУ й УНП відбулось завдяки спорідненості ідеологій, єдиному баченню майбутнього розвитку України», – наголошує Ніколіна. Тож, за її словами, «і вступати в об’єднану партію будуть ті, хто поділяє наші цінності і прагнення, хто бачить нашу державу національною, правовою, демократичною, європейською».

«Всі домовленості між НРУ і УНП базувались на демократичних принципах. Вони передбачають індивідуальний вихід зі своєї партії та індивідуальний вступ в об’єднаний РУХ, після цього на паритетних засадах мають проводитись збори, конференції і спільним голосуванням має обиратися керівництво нової об’єднаної структури», – розповідає Ніколіна.

З іншого боку, політик підкреслює, що «багаторічний досвід доводить, що оскільки бажаного результату можуть досягти тільки однодумці, ті партійці, яким ближча ідеологія інших політичних сил, мають вступати саме в ту партію, погляди якої вони поділяють».”

Коментарі
Завантажується...