Оштрафована судом Здолбунова мати 12-річної дитини торгувала наркотиками

0 218
Оштрафована судом Здолбунова мати 12-річної дитини торгувала наркотиками
Оштрафована судом Здолбунова мати 12-річної дитини торгувала наркотиками

33-річна рівнянка Оксана — наркозалежна, з 2004 року перебуває на обліку в наркологічному диспансері. Жінка уже судима за різними статтями Кримінального кодексу України. У 2008 році Оксану засудили до двох років позбавлення волі з іспитовим строком за крадіжку та незаконне зберігання наркотичних речовин. Взимку 2010-го вона вислухала ще один вирок: за зберігання й збут наркотичних речовин її позбавили волі на три роки, однак як і раніше, відбувала вона строк умовно. Під час іспитового терміну жінка знову скоїла злочин, пов’язаний із незаконним обігом наркотиків: у листопаді 2011 року Здолбунівський районний суд оштрафував її на 850 гривень.

Лояльність судів до жінки зрозуміти неважко, адже вона сама виховує неповнолітнього сина, офіційно працювала в одному з обласних фондів, щоразу щиро каялась у скоєному й обіцяла більше не скоювати злочинів, а належним чином виховувати дитину, забезпечувати усім необхідним і бути прикладом для хлопчика. Цих обіцянок вистачило ненадовго: Оксана знову опинилися в полі зору правоохоронців. Жінка вирішила підзаробити продажем синтетичних наркотиків у самісінькому серці Рівного — парку культури та відпочинку ім. Тараса Шевченка.

У ході досудового і судового слідства доведено, що торік у червні рівнянка тричі збула бупренорфін — порошкоподібну білу речовину — напівсинтетичний опіоїд. Це й стало підставою для порушення нової кримінальної справи. Рівненський міський суд дії підсудної кваліфікував за ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України (незаконне придбання, зберігання й збут наркотичних речовин). Відтак, суд призначив Оксані покарання у вигляді позбавлення волі на строк 6 років із конфіскацією майна. Суд також частково приєднав до основного терміну невідбуту частину покарання за попереднім вироком — 6 місяців.

Оксану взяли під варту у залі суду, змінивши запобіжний захід — підписку про невиїзд — на більш суворий. Жінку доставили до кримінально-виконавчої установи. Та найбільше це покарання відіб’ється на долі 12-річного хлопчика, мама якого не зуміла виправитись, вчасно зрозуміти, що в житті є набагато важливіші цінності — міцна сім’я, цікава робота.

Про це повідомила старший прокурор прокуратури міста Рівне Ірина КАРПЮК для сайту ogo.ua

Коментарі
Завантажується...