ОВК 154-го округу відмовляє кандидатам в нардепи у перерахунку голосів

0 278
ОВК 154-го округу відмовляє кандидатам в нардепи у перерахунку голосів
ОВК 154-го округу відмовляє кандидатам в нардепи у перерахунку голосів

Окружна виборча комісія №154 (центр – м. Дубно) відмовила кандидатам від «Свободи», «Народного фронту» та Радикальної Партії. Про це повідомляє кореспондент ERVE.UA з посиланням на прес-службу кандидата в народні депутати Богдана Файфури.
Кандидати від трьох політичних сил звернулися в ОВК з заявами щодо перерахунку голосів на окремих дільницях.
Довірені особи трьох кандидатів Віталія Дем’янюка (ВО «Свобода»), Богдана Файфури («НАРОДНИЙ ФРОНТ»), Романа Стасюка (Радикальна партія Олега Ляшка) склали акти, які підтверджують порушення, допущені окремими дільничними виборчими комісіями під час транспортування протоколів.

Зокрема, бюлетені та протоколи з окремих ДВК транспортували до ОВК менше ніж чотири представники різних політичних партій, як цього вимагає закон.

Крім того у членів ДВК під час транспортування були із собою печатки дільничних виборчих комісій, які згідно із законом повинні зберігатися у сейфі у приміщенні дільничної виборчої комісії.

Згідно із законом України про «Про вибори народниx депутатів України», скарга про порушення під час транспортування до окружної виборчої комісії протоколів є підставою для того, щоб окружна виборча комісія прийняла рішення про проведення повторного підрахунку голосів виборців на виборчій дільниці. Віталій Дем’янюк просив ОВК провести перерахунок голосів на 7 дільницях, Богдан Файфура на 44 дільницях, Роман Стасюк на 9 дільницях.

Не зважаючи на ці порушення, які зафіксовано у відповідних актах, ОВК у 154 виборчому окрузі не задовольнила ЖОДНОЇ скарги щодо вказаних порушень і проведення перерахунку голосів.

Кандидат в народні депутати України Богдан Файфура: «Я не прошу вважати недійсними вибори на якійсь із дільниць, не стверджую, що були масові фальсифікації. Я хочу елементарного: провести перерахунок голосів на дільницях, де були порушення і як цього вимагає Закон. Перше порушення, члени ДВК від «НАРОДНОГО ФРОНТУ» на окремих дільницях не супроводжували протоколи до ОВК, хоча партія перемогла на дільницях. Друге, члени ДВК привезли в ОВК печатки зі своїх дільниць, що дозволяло переписувати протоколи прямо у приміщенні ОВК. Ці порушення зафіксувала громадянська мережа ОПОРА. Це лише ті факти про які ми знаємо. Я вважаю, коли є факт порушення, то ОВК має використати своє право, передбачене законом, і перерахувати результати виборів, проте вони цього не зробили. Зараз ми будемо оскаржувати це рішення в Рівненському окружному адміністративному суді».

Коментарі
Завантажується...