"Правий сектор" звинувачує "Свободу" у спробі захоплення Рівненської ОДА (Відео)

“Правий сектор” звинувачує “Свободу” у спробі захоплення Рівненської ОДА (Відео)

Сьогодні рівненський «Правий сектор», який охороняє барикади під Рівненською ОДА скликав прес-конференцію. В анонсі написали, що ОДА намагалися захопити «тітушки», проте журналістам начальник народної самооборони Олександр Музичко почав розповідати інше.

За словами Музичка, сьогодні перед сесією обласної ради близько 10-ї години в приміщення ОДА зайшло більше 20 молодиків. Вcередині вони усі надягли маски та намагалися прорватися на другий поверх. Проте, як заявив Музичко, його бійці та ті, хто був в ОДА, виштовхали «провокаторів».

Олександр Музичко відкрито заявляє, що це були представники «Свободи», яким нібито наказав віддав нардеп Олег Осуховський, та ще люди з рівненської банди Вовки Черепа, яку, зазначив Музичко, наймають як «тітушків», зокрема і Партія регіонів для поїздок до Києва.

— Осуховський обдзвонював по всіх бандитських бригадах Рівненщини, аби вони могли йому захопити Рівненську обласну державну адміністрацію, — заявив Олександр Музичко. — Усі послали його.., окрім Вовки Черепа, який за гроші продасться, кому хочеш. З Олегом Осуховським розмовляли і Чугунніков, і Кучерук, і Роман Коваль, але з нього все, як з гуся вода. Йому надійшов наказ взяти ОДА. Це вже друга спроба. Перший раз було у четвер, коли ми зайняли ОДА. Осуховський приїхав вночі з Києва і сказав, що його послав Тягнибок і Українська народна рада, і що він тут буде старшим і буде всім керувати. Йому народ сказав: вийди звідси. Народна охорона його викинула. Зараз він зробив другу спробу захопити. Їм це потрібно, аби потім використовувати у переговорах з владою… «Свобода» зайде в адміністрацію тільки по моєму трупу.

Правда, потім пан Музичко додав, що рядові члени цієї партії можуть заходити вільно. Головне, аби не намагалися захопити приміщення. Про самого Олега Осуховського Олександр Музичко відгукується вкрай негативно (дивіться на відео).

Пан Музичко заявив, що він піде з ОДА, як тільки буде створена Народна рада, облвиконком та народна самооборона. «Я поїду в Київ, східні області, де потрібно підтримувати народ, » — зазначив Музичко. — «Мені не треба ніяких посад, ніяких «вісюльок» мені не треба. Справжньому чоловікові потрібна тільки честь і слава».

До слова, представник ВО «Майдан» Олексій Хахльов, який згодом приєднався до прес-конференції, запевнив, що все це — лише провокація влади, яка хоче внести розбрат у ряди мітингувальників.

Джерело – rivnepost.rv.ua

 • Наталья Редько

  я украинка, но его речь непонятна

 • Pavel Morozenko

  Почитайте у вікіпедії хто такий цей Олександр Музичко а потім подумайте хто хоче прийти до влади і що після цього може настати в країні і з людьми які мають іншу думку http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D1%83%D0%B7%D1%8B%D1%87%D0%BA%D0%BE,_%D0%90%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%81%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D1%80_%D0%98%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87

 • Pavel Morozenko
  • бармак

   Сашко- боєць,а жиди,москалі,комуняки,данєцкіє-тремтіть…

 • Євгенія Ільчук

  таке враження, що пан Музичко взагалі не знає де він, і що він робить

  • марина

   Все він чудово знає, а як ні, то спецслужби скажуть.

 • Ігор Колотило

  Переглядаючи матеріал все більше дивуюсь. Невже люди не бачать в чому різниця між найманцем, бандитом, радикалом, демократом. Інтереси якого народу захищає ” правий сектор “, і що він пропонує для людей.

 • Влад

  Cашко Білий чи Музичук – психічно хвора людина, яка має бути у відповідній установі, а не розгулювати з автоматом по місту і не тільки. Те, що він пресує всіх подонків (на його та гопкомпанії думку), в демократичній державі неприпустимо. Але хто його зупинить, коли міліціянт спокійно спостерігає, як цей “ХЕРОЙ” тягає прокурорчика-хлопчину за галстук, чи вчить повний склад ради, як має бути, а присутні посмішкуються над його “БРЕДОМ”. Дійсно, хвора країна!!!

 • Алекс Мир

  Вот такие У Р О Д Ы и продали Украину.

 • Алекс Мир

  Добро пожаловать в ЕвроЖопСоюз !!!!!!!!

 • Алекс Мир

  Начальник народной самообороны Александр Музычко – очередной презик (президент) ВУкраины.

X