Провладний сайт Квасилова бреше про ситуацію з водопроводом?

0 228
Провладний сайт Квасилова бреше про ситуацію з водопроводом?
Провладний сайт Квасилова бреше про ситуацію з водопроводом?

Нещодавно на провладному квасилівському сайті kvasilov.com з’явилася стаття (http://www.kvasilov.com/news/read/1180), у якій подана викривлена і неправдива інформація про ситуацію з проведенням води мешканцями вулиці Здолбунівської – про це пише спільнота “Інший Квасилів” в соціальній мережі Вконтакті. Зокрема, авторка статті тільки з їй відомих причин робить висновок, що водопровід на цій вулиці нікому не потрібен і люди боролися 10 років за право отримати питну воду лише тому, що їм більше не було чим зайнятися. Крім того, ця ж авторка порушує всі етичні норми, дозволяючи собі цілий ряд відверто образливих висловлювань на адресу людей з вулиці Здолбунівської та громадських активістів Квасилова. Про те, як провладну квасилівську діячку знову піймали на брехні та перекручуванні фактів – читайте в матеріалі газети “Рівненська правда”:

Мешканці вулиці Здолбунівська селища Квасилів за десять років таки домоглися проведення до їхніх осель водопроводу. Але щойно люди розібралися з однією проблемою, як почав назрівати скандал. Селищем почали ширитися чутки про те, що водопровід, на який витратили 90 тисяч гривень, насправді нікому не потрібен. Так це чи ні, ми вирішили дізнатися у самих мешканців вулиці Здолбунівської.

– Ми обов’язково будемо підключатися до водопроводу, – говорить квасилівчанка пані Євгенія. – І те, що нам цей водопровід не потрібен, – це наклеп. Я особисто знаю господарів чотирьох з п’яти будинків, які стовідсотково підключатимуться до новопрокладеного водопроводу. По-перше, це зручно. А по-друге, вода, яку ми зараз п’ємо, не відповідає жодним санітарним нормам – у нас є документи з санепідемстанції, які підтверджують це.
– Підключатися ми хочемо, та чи нас підключать? Наш сусід уже хотів подати документи на видачу технічних умов з розробки проектної документації для підключення будинків до новозбудованого вуличного водопроводу, однак у «Рівнеоблводоканалі» повідомили, що доки Квасилівська селищна рада не оплатить роботи, проведені цим підприємством у борг, дозволу на розробку проектної документації ніхто не отримає, – зазначає інша мешканка Здолбунівської, пані Раїса.
Директор РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканал» Андрій КАРАУШ пояснює:
– Мешканці Квасилова зможуть підключитися до трубопроводу на вулиці Здолбунівській після того, як він буде переданий на баланс нашого підприємства. Заборгованість тут ні до чого.
Коли газета готувалася до друку, в редакцію зателефонували мешканці вулиці Здолбунівської й повідомили, що вже розпочинають збирати документи для розробки технічної документації.

Коментарі
Завантажується...