Рахують чи малюють : Здолбунівська ТВК досі не здала протоколи з виборів до облради

Рахують чи малюють : Здолбунівська ТВК досі не здала протоколи з виборів до облради

Єдиним районом, що досі не здав протоколів з результатами проведених виборів до Рівненської обласної ради, залишається Здолбунівським.Складно сказати, з чим це пов’язано, адже і округів у нас не найбільше в області, і виборців також. Можливо, це наслідок непрофесійності голови й секретаря територіальної комісії, які не змогли нормально організувати її роботу? А враховуючи те, що керівний склад комісії ще й представляє «партію влади», містом уже другий день ширяться чутки, що комісія «натягує» відсотки голові адміністрації Сергію Кондрачуку, щоб уможливити йому потрапляння до обласної ради.

Сподіваємось, що це не відповідає дійсності, але те, що наша комісія вже вдруге (після скандалу з неправомірною відмовою в реєстрації частини кандидатів)потрапляє в обласні засоби масової інформації як зразок нефаховості – вкрай показово.

 • Роман

  Я простий громадянин і добре знаю дану ситуацію, я дуже сильно Вас прошу не плямуйте репутацію хороших та порядних людей. Ці люди працюють за “копійки” ночами і не бачать своїх сімей,ця стаття на мою думку є не зовсім правдива та може призвести до дестабілізації ситуації. Прошу редакцію забрати дану статтю з ресурсу!

 • Роман

  Дана стаття призведе до дестабілізації ситуації!

 • Ганна

  100% натягують і дописують. Щоб я хоть раз ще повірила й пішла голосувати. Дзуськи.

 • тиіцром

  В комісію потрібно було брати голову, щоб вміла читати, а секретар – писати (тоді буде все добре). Спілкуватися з людьми вони не вміють чи не знають як.

  • Таня

   Це точно! Але взяли “своїх”У нас же все має бути самооборона, а всі решта вихідні. От і показали, чого вони варті.

X