Рівненська УНА провела тренувальний табір «Берестечко 2013»

0 289
Рівненська УНА провела тренувальний табір «Берестечко 2013»
Рівненська УНА провела тренувальний табір «Берестечко 2013»

З 5 по 7 липня в селі Пляшева біля Берестечка, відбувся патріотично-спортивний табір «Берестечко 2013», організований Рівненською міською УНА.

Гартувати душу й тіло на таборі зібрались представники громадських організацій Партіот України, Національний Альянс, рівненська міська молодіжна організація УНА та студенти рівненських ВИШів.

На території табору заборонялось вживати алкоголь та тютюн. Для тих хто насмілювався порушити ці правила були встановлені жорстокі покарання – добиратись до Рівного самотужки.

Молоді хлопці та дівчата на таборі вивчали основи рукопашного бою та кульової стрільби.

«Бути справжнім патріотом – це не тільки знати історію України та поважати її культуру, але й вміти гідно її відстоювати. Вміти захистити себе та своїх друзів, – зазначив організатор табору, виконуючий обов’язки керівника Рівненської міської організації УНА Ярослав Гранітний».

«Бій під Берестечком для історії України є знаменним. Для сучасної молоді ця подія стала прикладом мужності й відваги. Таборування на Берестечку це не лише відточування власної майстерності, але й нагадування про те, чия наша кров і звідки ми родом ,- розповів керівник Рівненської обласної організації УНА Олександр Музичко».

Прес-служба РМО УНА

Коментарі
Завантажується...