Рівненські патріоти виступили проти розгону Врадіївського майдану

0 274
Рівненські патріоти виступили проти розгону Врадіївського майдану
Рівненські патріоти виступили проти розгону Врадіївського майдану

22 липня відбулося пікетування УМВС в Рівненській області проти розгону Врадіївського майдану в Києві, організований РМО УНА, до якого долучились ГО Патріот України, Українська платформа Собор,ГО Просвіта, ОУН, ГО  Національний Альянс.

На заході була складена і направлена до Президента України, Прем’єр-міністра та Генерального Прокурора  заява щодо останніх подій в Україні. Під заявою підписались пікетуючі.

Головними вимогами пікету були:  відставка міністра Внутрішніх справ В.Захарченка, начальника Головного Управління МВС генерала В.Киряки, притягнення до відповідальності всіх винних співробітників Беркута в побитті журналістів і «Врадіївських ходаків» у Києві 19.07.2013р., ліквідація всіх спеціальних тюрм в Україні, де відбувають покарання колишні працівники міліції, судді та прокурори.

«В Україні діє Римське право одним зі стовпів якого є правило – «Мовчиш значить погоджуєшся». Саме тому ми виходили і будемо виходити на пікети і таким чином показувати своє незадоволення вчинками тих, хто мав би нас захищати. Бо в Україні джерелом влади є народ, а втративши довіру народу правоохоронні органи підривають основи державності. По факту побиття в місті Києві учасників Врадіївської ходи ми вимагаємо, щоб  Генеральний Прокурор Віктор Пшонка розслідував даний інцидент,- наголосив в.о. керівника РМО УНА Ярослав Гранітний».

Прес-служба Рівненської міської організації УНА.

Коментарі
Завантажується...