Рівненські пластуни організували літературний ігровий квест

0 284
Рівненські пластуни організували літературний ігровий квест
Рівненські пластуни організували літературний ігровий квест

18-19 травня у Рівному відбувався літературний фестиваль для дітей – “Дивокрай”, до організації якого долучились і пластуни. У рамках цього фестивалю відбулась виставка-ярмарок книг дитячих письменників України та Рівненщини, виставка артбуків, зроблених дітьми, бліц-зустріч з читачами у Дубенському замку, “Смачні читання”, костюмоване ігрове свято “Жива казка”, парад казкових героїв та безліч інших заходів.

Родзинкою фестивалю став “Казковий гопак”. Таку назву мав танцювальний флеш-моб, який зібрав понад 200 дітей. Було навіть подано заявку на реєстрацію рекорду України “Казковий гопак з літературними героями світу”. У флеш-мобі онлайн участь взяли такі міста: Здолбунів, Дубно, Київ, Костопіль, Хмельницький, Нововолинськ.

За сприяння пластунів станиці Рівне на території парку Лебединка, що знаходиться в центрі міста, відбувся і літературний ігровий квест з дитячими письменниками. Кожна команда учасників отримала “Мапу Дивокраю” із зображенням ігрових точок, де на них чекали різноманітні конкурси та завдання на літературну тематику. Діти провели час з радістю та користю, довівши, що справді люблять та читають книжки. Особливо вразило знання дітьми українських народних казок – вони не лише відгадували назви казок та головних персонажів, а й цитували на пам’ять цілі уривки з казок!

Надіємось, що завдяки фестивалю більше дітей все частіше поринатимуть у казкові світи, які для них створюють письменники Рівненщини та цілого світу.

Автор – Оксана Шевчук для plast.org.ua

Коментарі
Завантажується...