Рівненський нардеп лобіював отримання звання “народного” виконацю шансону з матюками

0 243
Скан документу з підписами народних обранців
Перша частина скану документу з підписами народних обранців

Виконавцю шансону з нецензурною лексикою Олегу Гаврилюку нещодавно було присвоєно звання Народного артиста України. Насправді невідомий нікому “співак” отримав це почесне звання завдяки сильному політичному лобі зі сторони партії регіонів. Виданню “Комерсант-Україна” вдалось віднайти список тих народних обранців, які поставили свої підписи під проханням про присудження високого звання Гаврилюку. Таких нардепів виявилось 12 — це Ян Табачник, Сергій Тігіпко, Віталій Журавський, Нестор Шуфрич, Ельбрус Тедеєв, Вадим Колесніченко, Володимир Олійник, Таїсія Повалій, Микола Сорока, Микола Дем’янко, Тетяна Бахтеєва, Володимир Демішкан і Володимир Місик. Коли така позиція більшості з вказаних вище нардепів жодного здивування не викликає, то підпис Миколи Сороки, мажоритарника з Рівненщини, є дуже дивним, адже ще недавно він був ректором, а зараз являється президентом Національного університету водного господарства та природокористування.

Для прояснення ситуації чому народний обранець та освітянин не має морального права ставити подібні підписи, наведемо кілька рядків із творчості Олега Гаврилюка: “Вы конечно не б..дь, Просто очень похожи / Не хочу оскорблять, Но читаю по роже / Вашу б….кую суть, Вашу сучью натуру”. Ще один “шедевр” від тепер уже народного артиста: “Проститутка ты моя, проституточка, / Не на час зайду, зайду на минуточку,”.

Друга частина скану документу з підписами народних обранців
Друга частина скану документу з підписами народних обранців

І ще один: “Выйду я на проспект вечерком, / Добреду до Кольцовского сквера, / Посижу у фонтана с пивком, / Сзади голос: “Какого, б…я, х…а!” / Обернусь посмотрю на бомжей, / Недопитую делять (!) бутылку, / Не дадут отдохнуть:”На! Допей!” / В горле ком, словно сунули вилку. / Поднимусь и пойду к “Спартаку”, / Погоняю шары на бильярде. / Позитив весь в такую кугу / Завели нехорошие дяди.”.

Судячи із висловлювань Гаврилюка та того, що його підтримує президент найбільшого ВУЗу Рівненщини, тепер студенти мають повне право співати на парах “простітуточку”, називати пари “б…ськими”, а в разі не тієї оцінки, на яку сподівались звертатись “якого, б…я, х…а! ”. А наразі можна констатувати лише один факт – які народні обранці, такі і артисти.

Коментарі
Завантажується...