Рівненський зоопарк відсвяткував «Свято змія Горинича»

0 336
Рівненський зоопарк відсвяткував «Свято змія Горинича»
Рівненський зоопарк відсвяткував «Свято змія Горинича»

17 листопада Рівненський зоопарк святкував «Свято змія Горинича». Головним завданням свята поставало привернути увагу до змій, що знаходяться в експозиції Рівненського зоопарку та розказати про змій, які населяють наші краї.

Цікава розповідь про плазунів зоопарку зібрала багато бажаючих не тільки послухати цікаві факти, а й доторкнутись та навіть сфотографуватись з найгарнішими зміями. Кожен побачив з яких яєць народжуються змії, як проходить процес линьки та які малята вилуплюються.

А хто не побоявся отримати гострі відчуття від побаченого залишився на показову годівлю тигрового та аметистового пітонів.

Для дітей була розроблена цікава вікторина, майстер-клас з орігамі та можливість показати свої навички розмальовування плазунів фарбами. Діти пішли з сувенірами, хорошими емоціями та своїми творчими роботами на згадку.

Надіємось, що у всіх відвідувачів свята змінилось ставлення до змій, вони побороли свої страхи та спробували наблизитись до тварин, що так часто викликають у нас неоднозначні емоції.

Джерело zoopark.rv.ua

Коментарі
Завантажується...