Рівненський зоопарк відсвяткував «Свято змія Горинича»

0 73
Рівненський зоопарк відсвяткував «Свято змія Горинича»
Рівненський зоопарк відсвяткував «Свято змія Горинича»

17 листопада Рівненський зоопарк святкував «Свято змія Горинича». Головним завданням свята поставало привернути увагу до змій, що знаходяться в експозиції Рівненського зоопарку та розказати про змій, які населяють наші краї.

Цікава розповідь про плазунів зоопарку зібрала багато бажаючих не тільки послухати цікаві факти, а й доторкнутись та навіть сфотографуватись з найгарнішими зміями. Кожен побачив з яких яєць народжуються змії, як проходить процес линьки та які малята вилуплюються.

А хто не побоявся отримати гострі відчуття від побаченого залишився на показову годівлю тигрового та аметистового пітонів.

Для дітей була розроблена цікава вікторина, майстер-клас з орігамі та можливість показати свої навички розмальовування плазунів фарбами. Діти пішли з сувенірами, хорошими емоціями та своїми творчими роботами на згадку.

Надіємось, що у всіх відвідувачів свята змінилось ставлення до змій, вони побороли свої страхи та спробували наблизитись до тварин, що так часто викликають у нас неоднозначні емоції.

Джерело zoopark.rv.ua

Коментарі
Завантажується...