«Рівнеоблводоканал» розповів чому у Квасилові є вулиці без води

0 290
«Рівнеоблводоканал» розповів чому у Квасилові є вулиці без води
«Рівнеоблводоканал» розповів чому у Квасилові є вулиці без води

Нещодавно на адресу Квасилівського селищного осередку Української Народної Партії надійшов лист від директора Рівненського обласного виробничого комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства «Рівнеоблводоканал» Андрія Карауша. У листі очільник підприємства виклав своє бачення стосовно проблеми, пов’язаної з відсутністю питної води на вулиці Здолбунівській у Квасилові. Пропонуємо текст листа вашій увазі.

«На вулиці Здолбунівській у селищі Квасилів відсутнє централізоване водопостачання шести житлових будинків приватного сектора.

У лютому 2010 року Квасилівський селищний голова Крет Д.Ф. замовив у РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканал» виготовлення проектно-кошторисної документації на об’єкт «Реконструкція водопроводу в смт. Квасилів Рівненського району».

Фахівцями проектно-кошторисної групи розраховано вартість замовленого об’єкта, яка передбачає проведення комплексу робіт з реконструкції водопроводу на вулиці Молодіжній та будівництво водопроводу на вулиці Здолбунівській в селищі Квасилів.

Не зважаючи на те, що замовник не розрахувався за надані послуги, 29.10.2013 р. розроблена проектно-кошторисна документація отримала висновок державної експертизи, вартість якої оплачена за рахунок власних коштів РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканал».

Розпорядженням голови РОДА від 09.07.2013 р. за №375 об’єкт «Реконструкція водопроводу селища Квасилів Рівненського району» внесено до Переліку об’єктів, видатки на які будуть здійснюватися за рахунок коштів бюджету розвитку обласного бюджету.

Роботи з влаштування водопроводу на вулиці Здолбунівській буде розпочато після укладання УКБ РОДА договору підряду на виконання робіт та надання Декларації про початок робіт, яку готує Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю в Рівненській області. Підрядника чи генпідрядника визначатиме УКБ РОДА. Ним може бути РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканал» або будь-яка інша спеціалізована організація, яка має відповідну ліцензію.

Водночас інформуємо, що фінансування державних об’єктів завершується 25 грудня поточного року. Тому надзвичайно важливим є питання своєчасного перерахування коштів з рахунку УКБ РОДА на розрахунковий рахунок підрядника/генпідрядника для придбання необхідних матеріалів» – йдеться у листі за підписом директора «Рівнеоблводоканалу» Андрія Карауша.

Нагадаємо, на початку осені цього року представники Квасилівського селищного осередку Української Народної Партії підтримали мешканців вулиці Здолбунівської, які вже впродовж багатьох років звертаються до органів влади різних рівнів з проханням провести питну воду до їх осель. Представники Квасилівського УНП й надалі будуть уважно слідкувати за подіями стосовно встановлення водопроводу на вулиці Здолбунівській. Українська Народна Партія закликає обласну владу якомога швидше вирішити дану проблему.

Джерело – unp-kvasuliv.org.ua

Коментарі
Завантажується...