Схоже, що до свого 450-річчя Радивилів не побачить ні ювілейних монет, ні марок

0 273
Ілюстративне зображення radyvyliv.net
Ілюстративне зображення radyvyliv.net

Народний депутат Валентин Королюк ще на початку цього року вніс до Верховної ради проект поставнови про відзначення 450-річчя міста Радивилів Рівненської області. Доповідати по проекту постанови 8 листопада мав Валентин Королюк, принаймні про це йдеться у порядку денному пленарного засідання Верховної Ради України. Проте у хронології пленарних засідань Верховної Ради України за 8 листопада ні про проект, ні про Королюка немає жодної згадки. Нагадаємо, що у розробленому народним обранцем проекті пропонується:

1. У 2014 році урочисто відзначити 450-річчя заснування міста Радивилів Рівненської області.

2. Рекомендувати Кабінету Міністрів України:

  • у місячний термін з дня прийняття цієї Постанови утворити організаційний комітет з підготовки та проведення заходів щодо відзначення 450-річчя заснування міста Радивилів Рівненської області;
  • у місячний термін з дня утворення зазначеного організаційного комітету розробити та затвердити план заходів, пов’язаних з відзначенням 450-річчя заснування міста Радивилів Рівненської області, вирішити питання щодо фінансового та матеріально-технічного забезпечення цих заходів.

3. Рекомендувати:

  • Державному комітету телебачення і радіомовлення України організувати висвітлення в засобах масової інформації заходів, що проводитимуться у зв’язку з відзначенням 450-річчя заснування міста Радивилів Рівненської області;
  • Національному банку України виготовити і ввести в обіг ювілейну монету, присвячену 450-річчю заснування міста Радивилів Рівненської області;
  • Українському державному підприємству поштового зв’язку “Укрпошта” видати серію поштових марок, присвячених 450-річчю заснування міста Радивилів Рівненської області.

4. Рекомендувати Рівненській обласній державній адміністрації звернутися до Президента України та Кабінету Міністрів України з пропозиціями щодо відзначення державними нагородами мешканців і вихідців міста Радивилів Рівненської області, які зробили вагомий внесок у соціально-культурну розбудову України.

Варто відзначити, що цей проект з реєстраційним номером 2053 було зареєстровано ще 21 січня цього року. Вручено подання комітету про розгляд було 18.06.2013. Наразі ж проект очікує розгляду, а от Радивилів вже повним ходом готується до ювілею, який, нагадаємо, буде відзначатися наприкінці травня 2014 року.

Коментарі
Завантажується...